HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
25 Haziran 2019 Salı
Fındık Fiyatı


12.00TL
SON DAKİKA HABERLER
21 Eylül 2018 Cuma Saat: 10:04

YUNUS EMRE’DEN SMMMO’YA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, CHP İl Başkanı Yusuf Furtun, Altınordu İlçe Başkanı Bülent Akpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri SMMMO’yu ziyaret Etti. Ziyaretçileri Oda Ba
YUNUS EMRE’DEN SMMMO’YA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, CHP İl Başkanı Yusuf Furtun, Altınordu İlçe Başkanı Bülent Akpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri SMMMO’yu ziyaret Etti.

Ziyaretçileri Oda Başkanı Bahadır Baş, Başkan Yrd. Ercan Yurttaş, Oda Saymanı Orhan Murat Gür, Oda Sekreteri M. Ender Sönmez, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kır, Disiplin Kurulu Başkanı Murat BAŞARAN SAĞRA, Denetleme Kurulu Üyesi Barış Sayan, Etik Kurulu Başkanı Sedat Özel ile Meslek Mensupları ve Stajyerler karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu SMMM Odası Başkanı Bahadır Baş; ‘‘Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı bugün odamızı ziyaret etti. Ziyaretinde çalışmalarıyla, faaliyetleri ile ilgili genel bilgilendirmede bulunmak istediler. Odamızı ziyaret etmek isteyen herkese kapımız açıktır. Bizler ilimiz ve ülkemiz ile ilgili dilimiz döndüğünce, anlatabildiğimiz kadarıyla kendi alanımız ile ilgili gelişmeleri elimizden geldiğince söylüyoruz kamuoyu ile paylaşıyoruz. Bugün buraya geldikleri için kendilerine ve beraberindeki ekip arkadaşlarına teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum’’ dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş; ‘‘Bizi bugün ağırladığınız için çok mutlu olduk, çok teşekkür ediyoruz. Sizin şahsınızda bütün meslektaşlarınıza şükranlarımı sunmak isterim. Türkiye çok ağır bir ekonomik bunalımdan geçiyor.

Bu konuda geçmişte bize dönük muhalefet olarak önerilerinizi ortaya koymuyorsunuz diye eleştiriler gelirdi. Bu bunalım ortamı başlar başlamaz 13 maddelik Cumhuriyet Halk Partisi’nin önerilerini, Türkiye’nin bu krizden çıkması için yapılması gerekenleri ortaya koyduk. Türkiye’deki ağır medya kontrolü çerçevesindeki görüşlerimizi ve Türkiye için bu çıkış yolumuzu yurttaşlarımıza ulaştırmakta güçlük çekiyorduk.

Bu yüzden Anadolu’ya çıkıp farklı illere gidelim, gittiğimiz illerde meslek örgütleriyle bir araya gelelim onlara politikamızı anlatalım istedik. Daha önemlisi bu kuruluşlarımızdan Türkiye’nin sorunlarını, kendi meslekteki sorunlarını, çevre içinde yaşanan sorunları dinleyelim bunları rapor haline getirelim bundan sonraki politikalarımızı oluştururken bunlara dikkat edelim istedik. Bugün çok güzel temaslar yaptık, çok etkili bir gün oldu’’ dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler : YUNUS, EMRE’DEN, SMMMO’YA, ZİYARET

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız