HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
25 Haziran 2019 Salı
Fındık Fiyatı


12.00TL
SON DAKİKA HABERLER
11 Ocak 2019 Cuma Saat: 09:50

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ORDU’YA GELİYOR

AKP İl Başkanları çalıştayı için Ankara’da bulunan İl Başkanı Halit Tomakin, çalıştayda Genel başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu programının konuşulduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ORDU’YA GELİYOR


AKP İl Başkanları çalıştayı için Ankara’da bulunan İl Başkanı Halit Tomakin, çalıştayda Genel başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu programının konuşulduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Samsun ve Ordu İllerinin aday tanıtım toplantısına katılacağının kesinleştiğini söyledi.

 

Ordu’lu her seçimde Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini ve desteğini ondan esirgememişTİR

 

Başkan Tomakin, Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 yılda 21 kez Ordu’ya geleceğini hatırlatarak, her zaman iftiharla ifade ediyoruz Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya her konuda özel ilgi göstermektedir, Cumhurbaşkanımız Ordu'ya yaptığı hizmet ve yatırımları bizzat takip etmiş aksayan yönleri varsa anında müdahale ederek gayret ve özveri göstermiştir. Bu samimi gönül bağının karşılığında Ordulular her seçimde ona olan sevgisini ve desteğini ondan esirgememişlerdir ifadesini kullandı.

 

İl Başkanı Halit Tomakin; Ordulularla özel bir gönül bağı olan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi, Ordu’ya ve Ordululara yakışır bir şekilde karşılamak için hemen hazırlıklarımıza başladık, Sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya gelişi bizler için ilk defa geliyormuş gibi ayrı bir heyecan, ayrı bir coşkudur diyerek, 19 Ocak’ta samimiyet, tevazu ve gayretin adayları Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr.Mehmet Hilmi Güler ve İlçe Belediye Başkan adaylarımızın tanıtımında, inanıyoruz ki, halkımız 21. kez Ordu’ya teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılayacak, bağrına basacaktır şeklinde konuştu.

 

ORDUNUN TANITIMINA ÖNEMLİ KATKISI OLACAKTIR

Başkan Tomakin, 19 Ocak aday tanıtım toplantımız, Cumhurbaşkanımızın, Bakanlarımızın, Genel Başkan Yardımcılarımızın ve diğer değerli davetlilerin katılımı ile Ordu’ için önemli bir gün olacak. Aday tanıtımlarına Cumhurbaşkanımızın katılması ulusal ve uluslararası TV kanalları tarafından yayınlanmaktadır bu Ordu’nun yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı açısından önemli derecede etkisi olacaktır. Bu vesile ile, Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize gönül vermiş vatandaşlarımızı aday tanıtım toplantımıza katılmaları için Recep Kara Spor Salonuna davet ediyorum” dedi.

 

Anahtar Kelimeler : CUMHURBAŞKANI, ERDOĞAN, ORDU’YA, GELİYOR

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız