HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
20 Temmuz 2019 Cumartesi
Fındık Fiyatı


12.00TL
SON DAKİKA HABERLER
11 Şubat 2019 Pazartesi Saat: 09:46

HAMDULLAH SUPHİ’DE “GELECEKTEKİ DÜNYA’DA

"Gelecekteki Dünya" Konulu Ulusal Karikatür Yarışması sonuçlandı. Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Ertuğrul Atasever, "Gelecekteki Dünya" Konulu Ulusal Karikatür Yarışmasının Sinop’ta s
HAMDULLAH SUPHİ’DE “GELECEKTEKİ DÜNYA’DA

"Gelecekteki Dünya" Konulu Ulusal Karikatür Yarışması sonuçlandı. Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Ertuğrul Atasever, "Gelecekteki Dünya" Konulu Ulusal Karikatür Yarışmasının Sinop’ta sonuçlandığını belirterek okullarından 3 öğrencinin de dereceye girdiğini söyledi.

Boyabat Kaymakamlığı, Bizim Projemiz kapsamında, Türkiye genelindeki ortaokullar arasında; ‘dünyamızın ve insanlığın savaş, açlık, sağlık, çevre vb. alanlardaki ortak sorunlarına duyarlı çocuklarımızı ortak bir dil olan “karikatür dilinde” buluşturarak bu sorunlara dikkat çekti. Çözüm aramak ve bu konuda duyarlılıklar oluşturarak bir gelecek tasarımı ortaya koymak’ amacıyla gerçekleştirilen “Gelecekteki Dünya” konulu ulusal karikatür yarışmasında Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulundan Beyzanur Polatoğlu üçüncülük ödülü alırken, Havvanur Yılmaz ve Pınar Altınyurt’ta başarı ödülü alan öğrenciler oldu.

Görsel Sanatlar Öğretmeni Ertuğrul Atasever, yarışmanın ödül töreni ve sergi açılışının Mayıs ayı içinde Boyabat’ta düzenleneceğini anımsatarak, törene katılamayanların ödüllerinin de adreslerine gönderileceğini kaydederek yarışmada emeği geçen ve yarışmaya katılan herkese teşekkür etti.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız