HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
20 Temmuz 2019 Cumartesi
Fındık Fiyatı


12.00TL
SON DAKİKA HABERLER
11 Şubat 2019 Pazartesi Saat: 09:48

“SORUNLARI HEP BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

Gülyalı Mustafalı Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Acar, Mustafalı Mahallesinin sorunlarını bildiklerini ve hep beraber bunu çözeceklerini söyledi.
“SORUNLARI HEP BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

 

Gülyalı Mustafalı Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Acar, Mustafalı Mahallesinin sorunlarını bildiklerini ve hep beraber bunu çözeceklerini söyledi.

Gülyalı Mustafalı Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Acar, Gülyalı’nın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan mahallemizin daha çok hizmet alması için gecemi gündüzüme katmaya hazırım" dedi.

Mustafalı Mahallesi halkının yoğun talepleri üzerine adaylığa çıktığını dile getiren Acar, “Doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım mahalleme faydalı ve katkı sunabilmek için halkımızın da yoğun talebi üzerine muhtar adayı olarak yola koyuldum. Allah nasip ederse güzel bir ihtiyar heyeti ve ekiple mahallemizin hizmetkârı olacağız. Seçildiğim takdirde bütün vatandaşlara eşit mesafede yaklaşacağım. Eğer seçilirsem mahallemize hizmet vermek için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Biz kesinlikle insanlara eşit davranacağız, yardımlar hususundaki olaylara çok dikkat edeceğiz” şeklinde konuştu.

Gecemizi gündüzümüze katıp, halkımızla birlikte düşünce ve taleplerini dinleyip birlikte hareket edeceğiz diyen Acar, “Mahallemizin bizlerden ve benden çok istekleri var. Bunlardan en önemlisi yıllardır çözülemeyen ve sorun olan su sorununu çözmek birinci önceliğimiz olacak. İkinci sorun atıl halde olan mahalle okulumuzun tadilatını ve çevre düzenlemesini yaparak; düğün, nisan, toplantı sünnet, davet gibi özel günlerde ve halkımızın piknik yapılabilecek çocuk parkı ve mesire alanı gibi kullanılacak şekilde halkımızın hizmetine sunacağız diye konuştu.

Mustafalı mahallesinde asfalt beton ya da çakıllanmamış 1 m yolun kalmayacağını dile getiren Acar, şunları söyledi: “Mahallemizin en yüksek caddesine yürüyüş yolu ve ışıklandırma yapıp halkımızın hizmetine sunacağız. Kısacası gece- gündüz halkımızın düşünce ve taleplerini dinleyip birlikte hareket edeceğiz. Kısaca doğduğum büyüdüğüm bu mahalleme sız halkımızın destekleriyle nasip olursa Muhtar olarak hizmet etmek istiyorum.”

Her zaman ulaşılabilen bir muhtar adayı olacağını kaydeden Acar, “Önceliğimiz mahallem ve halkıma söz veriyorum. Her zaman ulaşabilen gecem gündüzüm sizlerin yanında olacağına yirmi dört saat sizlerle olacağıma söz veriyorum. Birlikte beraber çözemeyeceğimiz hiçbir sorun kalmayacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelimeler : “SORUNLARI, HEP, BİRLİKTE, ÇÖZECEĞİZ”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız