HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
19 Temmuz 2019 Cuma
Fındık Fiyatı


12.00TL
SON DAKİKA HABERLER
13 Nisan 2019 Cumartesi Saat: 10:43

EKSAV GENEL KURUL ODÜ’DE TOPLANDI

Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfı (EKSAV) Genel Kurul toplantısı ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç başkanlığında gerçekleştirildi.
EKSAV GENEL KURUL ODÜ’DE TOPLANDI

Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfı (EKSAV) Genel Kurul toplantısı ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç başkanlığında gerçekleştirildi.

ODÜ Senato Salonu’nda gerçekleştirilen ve Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfı mütevelli heyetinin katıldığı toplantıda 2018 yılı faaliyet raporu, bilanço ve gelir tablosu görüşülerek onaylandı. Toplantı sonrası Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ve EKSAV mütevelli heyeti; Emin Çetinceviz Merkez Kütüphanesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Rektörlük yeni hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundu.

Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfının Ordu Üniversitenin kurulma sürecinde katkılarının yadsınamaz olduğunu ifade eden ODÜ  Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “70’li yıllardan itibaren Üniversitemizin kurulmasına yönelik çalışmalarda katkıları olan Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfımız, Ordu Üniversitenin 2006 yılında kurulması sonucunda kurumsal alt yapının geliştirilmesi çerçevesinde de fikir alışverişlerinde bulunduğumuz ve toplantılar gerçekleştirdiğimiz destek verici bir mekanizma olarak gelişim serüvenimizde yanımızda durarak katkılarını esirgememiştir. Üniversitemizde düzenlediğimiz Vakıf Genel Kurul toplantımızda da hem gündem maddelerini görüştük hem de öğrencilerimize yönelik sosyal ve kültürel anlamda sunulacak imkânları ve bilimsel araştırma zemininde ortaya koyulacak destek ve planları değerlendirerek bir vizyon oluşturmaya çalıştık. Vakfımız ile Üniversitemiz arasında kurulan bu bağın her daim süreceği inancıyla, Vakfımızın saygıdeğer Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

 

Anahtar Kelimeler : EKSAV, GENEL, KURUL, ODÜ’DE, TOPLANDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız