HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
20 Eylül 2019 Cuma
Fındık Fiyatı


15.00TL
SON DAKİKA HABERLER
19 Temmuz 2019 Cuma Saat: 08:49

OBB YATIRIMLARI İSTİŞARE EDİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde yapılacak olan yatırımların konuşulduğu koordinasyon toplantısı Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşti.   Toplantıya Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ordu Büyükş
OBB YATIRIMLARI İSTİŞARE EDİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde yapılacak olan yatırımların konuşulduğu koordinasyon toplantısı Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşti.
  Toplantıya Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Suat Olgun ve Selahattin Aydın, Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma, Fen, Park Bahçeler Daire Başkanları, Fatsa Belediye Başkan Yardımcıları Ercan Yurttaş ve Ruhi Özbay, Ulaşım Daire Başkanı Metin Yayla, Fen İşleri Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu, Park Bahçeler Daire Başkanı Taner Şendere, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Aydın Demirel, İşletmeler Daire Başkanı Sezai Ataklı, Projeler Daire Başkanı Hüseyin Geldi, İçme Suyu ve Kanalizasyon Daire Başkanı İrfan Gün, OSKİ Yetkilileri ve Fatsa Belediyesi teknik personelleri katıldılar.

“TOPLANTIMIZ ÇOK VERİMLİ GEÇTİ”
Toplantı sonunda bir değerlendirmede bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in görevlendirmesiyle Genel Sekreter Yardımcılarımız ve daire başkanlarımızın katılımlarıyla koordinasyon toplantımız çok verimli geçti. Birlik beraberlik içerisinde şehrimizin sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu bir toplantı yaptık. Toplantı sonucuna bakıldığında şehrimiz açısında en öncelikli sorunların aciliyet sırasına göre çözümü noktasında 2019 ve 2020 yılı arasındaki planlaması ortaya koyuldu. Ben bu toplantının ilçemizde gerçekleştirilmesinden dolayı öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e, genel sekreter yardımcılarımıza, daire başkanlarımıza çok teşekkür ederiz. Toplantımız memleketimize hayırlı olsun.” dedi.  

“AMACIMIZ VATANDAŞIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK”
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selahattin Aydın ise yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler Bey’in önerisi ile Büyükşehir belediyemiz bünyesindeki daire Başkanlarımız ve OSKİ’nin katılımları ile 2019 yılı İçerisinde ilgili dairelerin Fatsa ilçemizde planladıkları yatırımları en verimli bir şekilde hizmete nasıl sunarızı  tartışmak üzere bir toplantı yaptık. Ulaşım Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Park Bahçeler Daire Başkanlığı Birimleri ile yatırımları tartıştık. Bizim kesinlikle önceliğimizin olmayacağını ifade etmek istiyorum, öncelik ilçe yönetiminin ve ilçe belediye başkanlığının doğrultusunda öncelik sıralamasını yapacağız. Amacımız kısa sürede vatandaşımızın yaşam kalitesini artırma noktasında davranışlar göstermek. Güzel bir toplantı oldu, ben ev sahipliğinden dolayı Fatsa İlçe Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler : OBB, YATIRIMLARI, İSTİŞARE, EDİLDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız