HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
29 Kasım 2019 Cuma Saat: 09:35

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Birinci basamak sağlık hizmetlerinin yerinde değerlendirilmesi amacıyla Perşembe İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde ilçe değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya
DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Birinci basamak sağlık hizmetlerinin yerinde değerlendirilmesi amacıyla Perşembe İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde ilçe değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu, Personel Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Hakan Hacısalihoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Fatih Aydın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Ali Altınbaş, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Volkan Yıldız, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Özkan Yazıcı ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı çalışanları katıldı.

Perşembe İlçe Sağlık Müdürü Dr.İsmet KOLOMUÇ tarafından, İlçe Sağlık Müdürlüğünün faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Perşembe Merkez Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olarak görev yapan Dr.Recep Gürler’in de katıldığı toplantıda, aile hekimlerinin çalışmaları ve karşılaşılan sorunlar da görüşülerek, aile hekimleriyle iş birliği ve kanser taramalarının önemi vurgulandı.

Yapılan planlamalar doğrultusunda, diğer ilçelerin de ziyaret edilerek, birinci basamak sağlık hizmetlerinin yerinde değerlendirilmesine devam edilecek.

Anahtar Kelimeler : DEĞERLENDİRME, TOPLANTISI, YAPILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız