HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
29 Kasım 2019 Cuma Saat: 09:38

GELECEĞİN ORDU’SU İÇİN ÇALIŞTAY

Geleceğin Ordusu Ordu Yönetici ve Öğretmen Akademisi Projesi Kapsamında Çalıştay düzenlendi. Öğretmenlerin Mesleki Gelişim Çalışmaları programına ek olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projelendirerek hayata geçirilen Gelece
GELECEĞİN ORDU’SU İÇİN ÇALIŞTAY

Geleceğin Ordusu Ordu Yönetici ve Öğretmen Akademisi Projesi Kapsamında Çalıştay düzenlendi.

Öğretmenlerin Mesleki Gelişim Çalışmaları programına ek olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projelendirerek hayata geçirilen "Geleceğin Ordusu Öğretmen Akademisi Projesi" faaliyetleri doğrultusunda, AB Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği kapsamında çalıştay düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Müdürlüğü Proje Koordinasyon ve Öğrenme Merkezi tarafından yürütülen "Geleceğin Ordusu Ordu Yönetici ve Öğretmen Akademisi" projesi kapsamında AB Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği KA102 proje yazma çalıştayına katıldı.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO)'nda gerçekleştirilen çalıştaya katılan öğretmenlere "Eğitime Katılım Belgesi" takdim etti. Çalıştay ile ilgili olarak görüşlerini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, eğitmenlere teşekkür ederken, katılımcılara başarılar diledi. Proje çalışmaları konusunda beklentilerini dile getirdi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO)'nda gerçekleştirilen çalıştayda, mesleki eğitim projeleri konusunda deneyimli olan Altınordu MTAL öğretmenlerinden Bünyamin Kıvılcım ve Murat Aslan tarafından Ordu genelindeki Meslek Liselerinde görevli meslek dersi öğretmenlerine proje yazma eğitimi verildi. Farklı ilçelerden gelen 25 öğretmenin katıldığı eğitimde, katılımcı öğretmenler çalıştay süresince mesleki eğitime yönelik proje yazma çalışması yaptı.

 

Anahtar Kelimeler : GELECEĞİN, ORDU’SU, İÇİN, ÇALIŞTAY

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız