HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
8 Nisan 2020 Çarşamba
Fındık Fiyatı


15.00TL
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
19 Şubat 2020 Çarşamba Saat: 10:11

“YATIRIMLAR DEVAM EDECEK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Üst Kurul Toplantısı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Ordu’nun altyapı sorunları ile 2020 yatırım programı ele
“YATIRIMLAR DEVAM EDECEK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Üst Kurul Toplantısı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Ordu’nun altyapı sorunları ile 2020 yatırım programı ele alındı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen AYKOME Üst Kurul Toplantısı’na Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun başkanlık etti. Düzenlenen toplantıya, Büyükşehir Belediyesine bağlı ilgili daire başkanları ve şube müdürlerinin yanı sıra ilçe belediye başkanları, belediye yetkilileri ile altyapı hizmetleri yapan kurum temsilcileri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun, Ordu kent merkezine yapılacak yeni yatırımların doğru planlanması için bütün kurumlarla istişare içinde olduklarını ifade etti.

 Kurumların koordinasyon ve iş birliğinin güçlü olması gerektiğini ifade eden Olgun, “Kurumlarımız ve belediyelerimizle altyapı hizmetleri noktasında güzel iş birliği örneği sergiliyoruz. Bu ahengin bozulmaması için bir araya geldik. 2019 yılında yapılan hizmetleri görüşüp, eksiklikleri gidermek için iş koordinasyonu yapacağız. Aynı zamanda 2020 yılı yatırımlarının aynı kararlılık ve hızla ilimize yapılması için çalışacağız” dedi.

Toplantıda Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan cadde ve sokak düzenleme çalışmaları da görüşüldü. Tüm kurumların düzenleme yapılacak olan kendi sorumluluklarındaki cadde ve sokakların altyapı hizmetlerini belirlenen takvime göre yapmaları kabul edildi.

 

 

Anahtar Kelimeler : “YATIRIMLAR, DEVAM, EDECEK”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız