HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
8 Nisan 2020 Çarşamba
Fındık Fiyatı


15.00TL
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
21 Mart 2020 Cumartesi Saat: 10:30

“MİRAÇ KANDİLİNİ TEBRİK EDİYORUM”

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Miraç Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Ordu TSO Başkanı Servet Şahin mesajında, Miraç gecesi sevgili Peygamberimizin, bir gece Mescidi Haram’dan, Yüce Allahın bir kısım
“MİRAÇ KANDİLİNİ TEBRİK EDİYORUM”

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Miraç Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ordu TSO Başkanı Servet Şahin mesajında, "Miraç gecesi sevgili Peygamberimizin, bir gece Mescidi Haram’dan, Yüce Allah'ın bir kısım ayetlerinin gösterilmesi için, Mescidi Aksa'ya götürülmesi, oradan da zaman ve mekan unsurlarının aşıldığı bir makama ulaştırılması olayının cereyan ettiği gecedir. Kandil olarak adlandırılan geceler, ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır.

Bu geceler, kendimizi ve yaptıklarımızı bir kez daha gözden geçirmek ve sorumluluklarımızı hatırlamak bakımından bir fırsat olarak düşünülmelidir. Dolayısıyla, Miraç Kandili de bu anlayışla değerlendirilmeli, anlam ve ruhuna uygun olarak, toplumsal huzur ve barışı sağlamaya yönelik gayretler sürekli artırılmalıdır. Bu mübarek gecede yapılacak dualar ülkemizde ve dünyada baş gösteren Covid-19 Virüsünün biran önce etkisini yitirmesi, dünyada barışın sağlanması, iyiliği, hoşgörünün ve merhametin artması için olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın Miraç Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler : “MİRAÇ, KANDİLİNİ, TEBRİK, EDİYORUM”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız