HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
24 Haziran 2020 Çarşamba Saat: 09:28

ÜNYE VE OBB’DEN GÜÇ BİRLİĞİ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’yle protokol ve işbirliği çerçevesinde ortaklaşa yapılan Erenyurt ve Ağıdere Mahalleri arasındaki beton yol çalışmalarını incelemeleri sırasında yaptığı açıklam
ÜNYE VE OBB’DEN GÜÇ BİRLİĞİ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’yle protokol ve işbirliği çerçevesinde ortaklaşa yapılan Erenyurt ve Ağıdere Mahalleri arasındaki beton yol çalışmalarını incelemeleri sırasında yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde çalışma yürütmekteyiz ve bunun meyvelerinde almaktayız. Yaptığımız protokol çerçevesinde 5,5 km’lik beton yolu vatandaşlarımızın hizmetine kazandırmış olacağız. Katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sn. Mehmet Hilmi Güler’e mahalle sakinleri adına teşekkür ederim.” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesi’nin yaptığı işbirliği meyvelerini veriyor. Yapılan protokol ve işbirliğiyle mahalleler beton yol konforuna kavuşuyor.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, protokol çerçevesinde yapılan Erenyurt ve Ağıdere Mahalleleri arasındaki 5,5 km’lik beton yol çalışmasını, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle birlikte yerinde inceledi.

Başkan Tavlı, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, Ünye’nin 85 mahallesine eşit hizmet ilkesiyle hareket eden ve modern bir kent oluşturmak hedefiyle azim kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

“BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR”

Büyükşehir belediyesi ile ilçe teşkilatıyla uyum içerisinde çalıştıklarını ve bunun meyvelerini aldıklarını ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

“Kimin ne dediği değil, bizim ne yaptığımız önemlidir. Göreve geldiğimiz günden itibaren gerek Büyükşehir Belediyemizle gerekse ilçe teşkilatımızla uyum içerisinde çalışmaktayız ve bununda meyvelerini hem merkezi hükümetin yatırımları hem de yerelde belediye çalışmalarıyla almaktayız. Ordu Büyükşehir Belediyemizle güçlerimizi birleştirerek protokol ve işbirliği çerçevesinde birlikte yaptığımız, Erenyurt ve Ağıdere Mahalleleri bağlantı yolundaki 5,5 Km’lik beton yol çalışmasını, AK Parti İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan, Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyelerimizle yerinde inceledik. Gayet güzel bir yol ortaya çıkmış. Bu şekilde ortak çalışmalarımız devam edecek. Belediyecilik ekip işidir. Beton yolun Erenyurt ve Ağıdere Mahallelerimize kazandırılmasındaki katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sn. Mehmet Hilmi Güler’e mahalle sakinleri adına teşekkür ederim.”

“İLÇENİN HER NOKTASINDA BETON YOL ÇALIŞMASI YAPILMAKTA”

Her mahalleye eşit hizmet ilkesiyle hareket ettiklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Büyükşehir Belediyemizle yaptığımı işbirliğiyle gurup yollarında yaptığımız beton yol çalışmalarının yanı sıra, ilçe belediyesi olarak bizi ilgilendiren ara yollarda da çalışmalarımız teknolojiye uygun şekilde artarak devam etmekte. İlçemizin her noktasında nasırlı ellerinin izi bulunan çalışma arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Ünye’nin 85 mahallesine eşit hizmet ilkesiyle hareket eden ve modern bir kent oluşturmak hedefiyle azim kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizi modern bir şehir haline kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız.” dedi.

 

Anahtar Kelimeler : ÜNYE, VE, OBB’DEN, GÜÇ, BİRLİĞİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız