HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
Reis
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Anadolu Kervanı Reklam

ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
14 Eylül 2020 Pazartesi Saat: 09:31

GÜLYALI’DA SİPAHİ, GÜVEN TAZELEDİ

  Ak Parti Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.Olağan Kongresi yapıldı. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Abdullah Sipahi, güven tazeleyerek yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.
GÜLYALI’DA SİPAHİ, GÜVEN TAZELEDİ

 

Ak Parti Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.Olağan Kongresi yapıldı. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Abdullah Sipahi, güven tazeleyerek yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.

Kongreye, Ordu Milletvekilleri, Dr.Şenel Yediyıldız, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, İl Başkanı Halit Tomakin, MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk,  çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve çok sayıda Gülyalı’lı katıldı.

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Salih Cora yaptı, Divan Başkan Yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Muhittin Konca, Katip Üyelik görevlerini ise İl Başkan yardımcısı İl Sekreteri Naime Bektaş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan yaptı.

 “GÜLYALI’YI KARIŞ, KARIŞ DOLAŞACAĞIZ”

Kongrenin açış konuşmasını İlçe Başkanı Abdullah Sipahi yaptı, Başkan Sipahi konuşmasında, 12 Eylül’e vurgu yaparak 40 yıl önce bugün darbe yapıldığını söyledi. Darbelerin ülkeyi en az 50 yıl geriye götüren demokrasinin askıya alındığı  belirten Sipahi, Ak Parti döneminde de  demokrasiye balans ayarı yapmak isteyenler zaman zaman çıkmış ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesi sayesinde milleti de arkasına alarak bu tür balans ayarlarının ve darbe denemelerinin  ber taraf edildiği ifade ederek Büyük Türkiye yolunda şimdi kalkınma  zamanı olduğunu kaydetti.   

Başkan Sipahi, “30 Mart 2019 tarihinde talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Gülyalı Belediye Başkanlığı seçimlerini yeniden kazanmak, Gülyalı halkını yeniden AK Belediyecilikle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız, değerli delegelerden alacağımız yetki ile yeni ekip arkadaşlarımızla beraber Gülyalı’yı karış, karış dolaşacak Ak Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın hizmetini anlatacağız, yeni hizmetler için eksiklikleri yerinde takip ederek çözümü için çalışacağız. İlk seçimde Gülyalı Belediyesinin  yeniden AK Belediye ile buluşturacağız” dedi.

“EĞER BİZ GÜÇLÜ OLURSAK CUMHURBAŞKANIMIZIN SESİ ÜLKEDE VE DÜNYA’DA  DAHA GÜR ÇIKAR”  

İl Başkanı Halit Tomakin ise kongrede yaptığı konuşmada, Gülyalı’da Ak Yürüyüşün, Kutlu yürüyüşün 31 Mart’ta akamete uğramasından dolayı üzüntüsünü dile getirerek, “19 İlçemizde sadece Gülyalı’da bir demokrasi kazasına uğradık, ama bu ekiple inşallah ilk seçimlerde bu demokrasi kazasının telafisini yerine getireceğiz ve  AK yürüyüşü yeniden Gülyalı‘lı hemşehrilerimizle buluşturacağız” diye konuştu.

Pandemi dolayısıyla dünyanın önemli bir süreçten geçtiğini belirten Tomakin, “Bu bir biyolojik savaştır, her zaman söylediğimiz gibi bu bir 3. Dünya savaşıdır. Dünya da böyle büyük krizleri başarı ile yürüten ülkeler kriz sonrasının kahramanı olmuşlardır. Türkiye’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü Liderliği sayesinde, sadece Türkiye de değil yardım isteyen dünya ülkelerine tıbbı yardımlar yapılmış ve krizi başarı ile yönetmiştir. Ve Türkiye kriz sonrasının kahramanı bir Ülke olacaktır.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ülkemizin her alanında, her karışında, mücadelesi, emeği ve alınteri vardır. Cumhurbaşkanımız yaklaşık 2 ay önce gönül seferberliği başlattı, bu gönül seferberliğinde Ak Parti’ye her sene  1 Milyon üye hedefi koydu, bize Ordu olarak 60 bin üye hedefi verildi, 2 ayda hedefimiz ulaşmak için  gayret gösterdik ve son yapılan il başkanları toplantısında Ordu ilk 15. Sırada üye hedefini yakalayan il oldu. Gülyalı ilçemizde hedefini yakalayan ilçelerimizden biri. Neden 1 Milyon üye hedefi?  Arkadaşlar eğer biz güçlü olursak Cumhurbaşkanımızın sesi Ülkede ve Dünya’da  daha gür çıkar  ve Cumhurbaşkanımız daha güçlü olur. Sizden aldığı güçle dünya 5 ten büyüktür diye her yerde haykırır. Her zaman söylediğim gibi Türkiye siyaseti ve Türkiye’deki kurumlar hala daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sunmuş olduğu liderlik profiline ulaşamadılar, bırakın ulaşmayı ona yakın bir lider profili dahi sunamadılar” şeklinde konuştu.

         Bu arada yeniden ilçe başkanlığına seçilen Abdullah Sipahi Başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Hakan Ertaş, Tufan Us, Pelin  Kuloğlu, İbrahim Köksal, Ayşecik Çiçek Korkmaz, Mustafa Özkurt, Nursel Çetinkaya, Latif Aydoğdu, İbrahim Yerşilyurt, Ahmet Topuz.

İl delegeliklerine ise, Abdullah Sipahi, Kemal Cebeci, Talip Şen, İlyas Yılmaz, Hüseyin Korkmaz, Mehmet Özata, Coşkun Bülbül, Metin Şahin, Hakan Ertaş, Hasan Altunkaynak, Necmi Cebeci.

Anahtar Kelimeler : GÜLYALI’DA, SİPAHİ, GÜVEN, TAZELEDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız