HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz

ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
thy iletişim Sunexpress İletişim anadolujet iletişim
20 Kasım 2020 Cuma Saat: 10:18

ÇÖP KONTEYNERLERİNDE KAPASİTE ARTIRILDI

Çöp toplama ve çevre temizliği konusunda çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Gülyalı Belediyesi, sahada yer alan ekipmanlarını ihtiyaca göre yenileyerek vatandaşların sorunsuz bir çevrede daha sağlıklı yaşamaları için
ÇÖP KONTEYNERLERİNDE KAPASİTE ARTIRILDI

Çöp toplama ve çevre temizliği konusunda çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Gülyalı Belediyesi, sahada yer alan ekipmanlarını ihtiyaca göre yenileyerek vatandaşların sorunsuz bir çevrede daha sağlıklı yaşamaları için gerekli adımları atıyor. Bu kapsamda nüfusun yoğun olduğu noktalardaki mevcut 700 litre kapasiteli konteynerlerin yerine 1100 litre kapasiteli büyük konteynerler yerleştirildi. Depolama kapasitesi %40 artırılan çöp konteynerleri sayesinde daha verimli hizmet sağlanacak. 

 

“TERTEMİZ GÜLYALI” SLOGANIYLA VATANDAŞLARIMIZA HİZMET EDİYORUZ

 

Temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamanın her vatandaşın hakkı olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Çöp ve çevre temizliği konusunda azami hassasiyeti gösteriyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepler ve sahada çalışan personelimizin tespitleri doğrultusunda gerekli adımları atıyoruz. İlçemizde nüfusun yoğunluk gösterdiği noktalarda çöp konteynerlerimizin kapasitesini %40 artıracak biçimde yeniledik. Bunun yanı sıra cadde ve sokakların temizlik çalışmalarını haftalardır detaylı bir şekilde sürdürüyoruz. Tertemiz Gülyalı sloganıyla vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz” dedi. 

 

HİZMETTE KALİTEYİ KAYNAK YARATARAK ARTIRIYORUZ

 

Belediyenin iş yükü ve harcamalarının önemli bir bölümünün rutin olarak sürdürülen çöp hizmetine ayrıldığını ifade eden Başkan Tepe, “Hizmette verimliliği ve kaliteyi her geçen gün artırıyoruz. Pandemiden dolayı çöp konusunda daha da hassas davranıyoruz. İhtiyaç olan noktalarda konteynerlerimizi dönem dönem yeniliyoruz. Yeni konteyner alımlarında diğer belediyelerimizden önemli destekler aldık. Yıprananların onarımı için de Atakum Belediyemizin atölyelerinde ücretsiz bir şekilde işlemleri gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları belediyemiz bütçesine yük etmeden karşılamaya özen gösteriyoruz. 18 ayda yaklaşık değeri 150 bin TL’yi bulan 130 konteyneri ilçemize kazandırdık” dedi.

Anahtar Kelimeler : ÇÖP, KONTEYNERLERİNDE, KAPASİTE, ARTIRILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız