BİLİGİ EVLERİ
HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
Akıllı Ev Sistemleri
22 Eylül 2022 Perşembe Saat: 13:44

ŞENTÜRK: YA SALTANAT, YA DA ÖZGÜRLÜK!

ŞENTÜRK: YA SALTANAT, YA DA ÖZGÜRLÜK!

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, 2023 yılının Haziran ayında yapılacak olan Başkanlık seçiminin, Türk Milleti için ya saltanat ya da özgürlük seçimi olacağını söyledi.

Başkan Şentürk, Türkiye’nin ve Türk Milletinin çok kritik bir döneme girdiğine dikkat çekerek yaptığı açıklamada; “AK Parti iktidarı artık boş vaatlerinin sonuna gelmiştir. Tarımı bitiren, sağlığı bitiren, eğitimi bitiren, ekonomiyi bitiren hepsinden daha önemlisi milletin refahını bitiren bir hükümet haline gelmiştir. İktidar, 2023’te yeni bir saltanat kurma hevesinde olduğu için şimdi balon vaatlerle yine milleti aldatma ve kandırma politikalarıyla göz boyamaya çalışmaktadır” dedi.

Başkan Şentürk, açıklamasının devamında ise; “Memur, işçi, emekli, köylü, çiftçi ve esnaf artık tükenmiş durumdadır. Gelin, Ordu’ya, Giresun’a, Trabzon, Rize ve Artvin’e bir bakın. Türkiye yalnız beş büyükşehirden ibaret değil. Çıkın Anadolu’ya at gözlüklerinizi çıkararak iyice bir bakın. Bu milleti nasıl tükettiniz, nasıl bitirdiniz iyice bir bakın. Millette hal ve takat nasıl bırakmadığınızı bir görün. İşte o yüzden İYİ Parti olarak yüce milletimize çağrıda bulunarak bu seçimde ya saltanata ya da özgürlüğe mührünüzü vuracaksınız diyoruz” diye konuştu.

Balon vaatlerle bu kez iktidarın milleti aldatamayacığını da sözlerine ekleyen Başkan Şentürk; “Millet ittifakı olarak aklı selim ve ortak akılla çıkaracağımız adayımızla artık bu saltanata son vereceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Biz İYİ Parti olarak şimdiden ateşten gömleği üzerimize giyindik. Millet için ne gerekiyorsa mesuliyeti ve vazifeyi boynumuza asmış durumdayız. 

O yüzden içerisinde bulunduğumuz ittifak halinde bulunduğumuz diğer siyasi partilerinde aynı inanç ve kanaat içerisinde olduğuna hiç şüphemiz yoktur. 6’lı masa olarak son kez diyoruz ki, bu seçim artık son seçimdir. Bu seçim ya saltanat ya da özgürlük seçimidir. Takdirde yüce Türk Milletinindir. Takdir ne olursa olsun biz milletimizin takdirine her zaman saygı duyarız. İnşallah milletimizin kararı ve tercihi özgürlük yönünde olacaktır” şeklinde konuştu.

 

Anahtar Kelimeler : ŞENTÜRK:, YA, SALTANAT, DA, ÖZGÜRLÜK!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız