müstesna
ŞÜKRİYE HANIM
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
E-Bülten
İsim Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

İstatistikler
  • Ziyaretçi Bugün1.711
  • Ziyaretçi Genel3.145.088
  • Bugün Gösterim3.024
  • Toplam Gösterim14.310.760
  • Online Sayısı1

ordu emlak

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
" HER ÖĞRENCİYE AYNI STANDART SAĞLANMALI"
12 Ekim 2017 Perşembe Saat: 10:33

" HER ÖĞRENCİYE AYNI STANDART SAĞLANMALI"

ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ünye, Akkuş ve İkizce Meslek Yüksek Okullarının idari personelleri ile bir araya geldi. Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda

ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ünye, Akkuş ve İkizce Meslek Yüksek Okullarının idari personelleri ile bir araya geldi.

Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sakal, Ünye Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Doç. Dr. Erdem Kaya, İkizce Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ömer Çakır, Akkuş Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Cesur Kırmanoğlu, Birim Sekreterleri ve ilgili okulların tüm idari personeli katıldı.

Üniversitemizin geçmişten bugüne gelişiminin anlatıldığı, iş ahlakı, çalışma disiplini konularının konuşulduğu, çalışılan alan ile ilgili genel hatırlatma ve önerilerin yer aldığı toplantıda Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ünye, İkizce ve Akkuş Meslek Yüksekokullarında toplamda Yaklaşık 4 bin 500 öğrenciye hizmet verildiği, hizmet verilen her öğrenciye aynı standartlarda verimli ve hızlı hizmetin sağlanması gerektiği vurgulandı.

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “Yaklaşık 4 bin beş yüz öğrenci ile eğitim faaliyetlerinin sürdürüldü Ünye, İkizce ve Akkuş’taki eğitim birimlerinde şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasına yönelik bilimsel çalışmalara kurulduğumuz günden beri devam etmekteyiz. Üniversitemizdeki bütün eğitim birimlerinde olduğu gibi buradaki birimlerde de üstün, kaliteli, evrensel platformda bilime ışık tutabilecek modern, teknolojik ve aktif yapılanma sürecini tamamlamış bulunmaktayız. Kurumumuz başta Karadeniz Bölgesi olmak üzere ülke genelinde her geçen gün marka olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir. Sürekli olarak yenilenme, gelişme ve modern çağa uyum sağlamış yerleşkeler oluşturabilme çabası ile bizleri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda değişime sürükleyen tüm çalışma arkadaşlarıma ve fikirleri ile bizlere ilham veren gençlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bunun yanı sıra evrenselleşme yolunda çıtayı her geçen gün artıran Üniversitemizin tüm mensuplarına verdikleri destekler için teşekkür ediyor ve yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler : ", HER, ÖĞRENCİYE, AYNI, STANDART, SAĞLANMALI"

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız :
E-mail Adresiniz :
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız