Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 13:55 “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ”
- 13:39 OSMMMO’DA AİLE VE ÇOCUK EKONOMİSİ PANELİ
- 13:34 KAHVERENGİ KOKARCAYA DİKKAT!
- 12:47 KAÇAKÇILIKLA MÜCADELE SÜRÜYOR
- 12:41 DEPREMZEDELERE KIZILAY DESTEĞİ
- 12:26 “EĞİTİMDE TASARRUFUMUZ YOK”
- 12:17 İNTERNET MEDYASI İLAN GELİRLERİYLE DAHA GÜÇLÜ
- 11:55 HER ŞEY TEMİZ FATSA, TEMİZ ÇEVRE İÇİN
- 11:51 HAVACILIKTA DÜNYA’NIN TRANSİT MERKEZİ TÜRKİYE
- 11:46 TÜRKİYE NÜFUSUNUN YÜZDE YİRMİ ALTISI ÇOCUK
- 11:08 U19 MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
- 11:08 BAL’DA 23.HAFTA SAHNEDE
- 11:07 2.AMATÖRDE 7 HAFTA HEYECANI
- 11:07 ORDU 67, “BAY” GEÇİYOR
- 11:07 52 ORDU’NUN KONUĞU SİNOP
FİLELER, 46 KEZ SALLANDI
X-Ordu 1. Amatör kümede 3.hafta da fileler 46 kez topla buluştu
x-3.hafta maçları sonrasında A grubunda 9’ar puanlı Ulubey Belediyespor ve Eskipazarspor, B grubunda da 7 puanlı Dolunayspor ve 6 puanlı Ünye Gençlerbirliği iki sırayı paylaştılar.
Ordu 1. Amatör kümede 3. Hafta maçları da geride kaldı. Toplam 46 golün atıldığı hafta da Orduspor deplasmanda oynadığı maçta Kumruspor’u 1-0 yendi.
Ayni hafta da oynanan diğer maçlarda da şu sonuçlar alındı:
Kotyora FK 3 Turnasuyuspor 3, Fatsa Yaşamspor 1 Yeni Mahalle 52 Spor 2, Eskipazarspor 5 Korgan Belediyespor 1, Ulubey Belediyespor 5 Kirazlimanıspor 0, Dolunayspor 2 Gölköyspor 2, Perşembespor 4 Demirspor 1, Esnafspor 2 Çamaşspor 2, Aybastıspor 2 Ünye Gençlerbirliği 4 ve Doğaspor 6 Çaybaşı Belediyespor 9.
Ordu 1. Amatör kümede 3.hafta maçları sonrası A ve B grubunda puan cetvelinin ilk beş sırası ile son üç sırası da şöyle oluştu:
A Grubu: İlk altı: Ulubey Belediyespor 9, Eskipazarspor 9, Doğaspor 6, Perşembespor 6 ve Kirazlimanıspor 4,
Son üç: Çamaşspor 2, Esnafspor 1 ve Çaybaşı Belediyespor 0.
B grubu: Dolunayspor 7, Ünye Gençlerbirliği 6, Kumruspor 6, Orduspor 6 ve Turnasuyuspor 5.
Son üç: Yeni Mahalle 52 Spor 3, Gölköyspor 2 ve Fatsa Yaşamspor 0.
Öte yandan Ordu 1. Amatör kümede 4.ncü hafta maçlarının programı da şöyle:
10 Kasımı 2018 Cumartesi: Yeni Mahalle 52 Spor-Kumruspor.
11 Kasım 2018 Pazar: Kirazlimanıspor-Doğaspor, Demirspor-Çaybaşıspor, Esnafspor-Ulubey Belediyespor, Turnasuyuspor-Ünye Gençlerbirliği, Korgan Belediyespor-Perşembespor, Çamaşsspor-Eskipazarspor, Fatsa Dolunayspor-Kotyora FK, Gölköyspor-Fatsa Yaşamspor ve Aybastıspor-Orduspor.
(Ordu Yeni Haber)