HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
20 Eylül 2019 Cuma
Fındık Fiyatı


15.00TL
SON DAKİKA HABERLER
11 Eylül 2019 Çarşamba Saat: 08:02

FATSA ÜST TUR VİZESİ KAPTI

Türkiye Ziraat Kupası 2. Elem turunda Y.Orduspor ile Fatsa Belediyespor, Ordu 19 Eylül Stadı’nda karşı karşıya geldiler. Şahin Berker, Volkan Kaan Topal ve Giray Kara hakem üçlüsü görev yaptığı maçta Fatsa Belediyespor, Y.Orduspor’u
FATSA  ÜST  TUR VİZESİ KAPTI

Türkiye Ziraat Kupası 2. Elem turunda Y.Orduspor ile Fatsa Belediyespor, Ordu 19 Eylül Stadı’nda karşı karşıya geldiler.

Şahin Berker, Volkan Kaan Topal ve Giray Kara hakem üçlüsü görev yaptığı maçta Fatsa Belediyespor, Y.Orduspor’u 2-0 yendi. Fatsa Belediyespor aldığı bu galibiyetle de  bir üst tur vizesi kaptı.

Fatsa Belediyespor’un gollerini 40.dakikada Recep Yaşar ve 62.dakikada da penaltıdan Rıdvan Sönmez kaydetti.

                Fatsa Belediyespor’un bir  üst tur vizesi kaptığı, Türkiye Ziraat Kupasında 2.tur heyecanı bugün oynanacak maçlarla da sürecek.

                Kupada bugün ve yarın oynanacak maçların programı ise şöyle:

11 EYLÜL ÇARŞAMBA: 13.00 Ağrı 1970-Artvin Hopaspor, 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Ofspor ,14.30 Görelespor-Yomraspor, 14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Belediyespor , 14.30 Cizrespor-Diyarbekirspor,  14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Siirt İl Özel İdare,  14.30 Batman Petrolspor-Mardin Büyükşehir Başakspor,  15.00 1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri , 15.00 Çankaya-Kırıkkale Büyük Anadoluspor, 15.00 Altındağ Belediyespor-Yozgatspor 1959 , 15.00 Tokatspor-Erbaaspor , 15.00 Erzinspor-Kilis Belediyespor 15.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor, 15.00 Kozanspor-Payasspor , 15.30 Silivrispor-Bursa Yıldırımspor, 15.30 Maltepespor-Erokspor, 15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor , 15.30 Bayrampaşa-Bigaspor , 15.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği , 15.30 Manisaspor-Turgutluspor , 15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Halide Edip Adıvar Spor , 15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Somaspor, 18.30 Ci Group Buca-Nazilli Belediyespor  ve 19.00 Fethiyespor-Kızılcabölükspor.

12 EYLÜL PERŞEMBE: 13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Muş Menderesspor , 15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Edirnespor ve 18.30 Karşıyaka-Muğlaspor .

 

 

Anahtar Kelimeler : FATSA, ÜST, TUR, VİZESİ, KAPTI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız