Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 11:54 ÇATALPINAR’DA SICAK ASFALT SEVİNCİ
- 11:44 TIR ŞOFÖRLERİ ORUCUNU ORDU’DA AÇIYOR
- 11:05 U19’LARDA “A” LİGİ SESLERİ
- 11:04 ATLETİZM ŞAMPİYONSINDA 4 MADALYA
- 11:04 KUPADA YARI FİNALE DOĞRU
- 11:04 PLAY-OFF’DA RÖVANŞ ZAMANI
- 11:05 REKORLA GELEN ŞAMPİYONLUK
- 11:03 AMATÖRDE 4.HAFTA HEYECANI
- 09:50 GAZİ VURUŞU
- 17:23 ENVER YILMAZ GÜRGENTEPE'DEN SESLENDİ
- 17:02 “BU YIL ARKEOLOJİ YILI OLACAK”
- 15:53 ÖZER’DEN ORDU'YA YATIRIM RÜZGÂRI
- 15:32 HER GÜN BİR MAHALLE TAMAMLANIYOR
- 15:15 GÜRGENTEPE’DE ‘GÜLER’ DEDİ
- 15:05 HER YÜREKTE AŞKIN TÖREN SEVGİSİ VAR
FİLELER, 30 KEZ TOPLA BULUŞTU
Ordu 1. Amatör Ligde 6. Hafta maçları da geride kaldı. Toplam 30 golün atıldığı hafta da en farklı galibiyeti ise Kirazlimanıspor’u 5-0 yenen Doğaspor aldı.
Orduspor 1967’nin bay geçtiği hafta da oynanan diğer maçlarda da şu sonuçlar alındı:
Eskipazarspor 2-4 Çamaşspor, Kabadüz Belediyespor 0-2 Fatsa Yaşamspor, Fatsa Dolunayspor 2-0 Demirspor, Doğaspor 5-0 Kirazlimanıspor, Ünye Gençlerbirliği 0-1 Perşembespor, Aybastıspor 2-0 Esnafspor, Ulubey Belediyespor 3-2 Gülyalı Turnasuyuspor, Korgan Belediyespor 0 Kumruspor 1 ve Mesudiyespor 1-5 Kotyoraspor.
Ordu 1. Amatör kümede 6.hafta maçları sonrasında A ve B grubunda puan cetvelinin ilk beş sırası ile son iki sırası şöyle oluştu:
A grubu:
İlk beş: Doğaspor 18, Ulubey Belediyespor 16, Çamaşspor 15, Gülyalı Turnasuyuspor 12 ve Korgan Belediyespor 9.
Son iki: Esnafspor 3 ve Aybastıspor 3.
B grubu:
İlk beş: Orduspor 1967-15, Fatsa Dolunayaspor 13, Perşembespor 9, Kotyora Futbol Kulübü 8 ve Fatsa Yaşamspor 7.
Son iki: Ünye Gençlerbirliği 1 ve Kabadüz Belediyespor 1.
Öte yandan Ordu 1. Amatör kümede 7.hafta maçlarının tümü Pazar günü oynanacak.
Maçların programı ise şöyle gerçekleşecek:
08.12.2019 PAZAR 10:00 ORDUSPOR 1967-KABADÜZ BELSPOR KARŞIYAKA 1 NOLU SAHA
08.12.2019 PAZAR 16:00 KOTYORA FUTBOL K-PERŞEMBESPOR KARŞIYAKA 1 NOLU SAHA
08.12.2019 PAZAR 11:00 KİRAZLİMANISPOR-ESNAFSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU SAHA
08.12.2019 PAZAR 13:30 G.TURNASUYUSPOR-KORGAN BELSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU SAHA
08.12.2019 PAZAR 16:00 DEMİRSPOR-ÜNYE GENÇ.BİR. KARŞIYAKA 2 NOLU SAHA
08.12.2019 PAZAR 13:00 ULUBEY BELSPOR-DOĞASPOR ULUBEY İLÇE SAHASI
08.12.2019 PAZAR 13:00 AYBASTISPOR-ESKİPAZARSPOR AYBASTI İLÇE SAHASI
08.12.2019 PAZAR 13:00 KUMRUSPOR-ÇAMAŞSPOR KUMRU İLÇE SAHASI
08.12.2019 PAZAR 14:00 YAŞAMSPOR-MESUDİYESPOR FATSA EK SAHASI