Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 17:23 ENVER YILMAZ GÜRGENTEPE'DEN SESLENDİ
- 17:02 “BU YIL ARKEOLOJİ YILI OLACAK”
- 15:53 ÖZER’DEN ORDU'YA YATIRIM RÜZGÂRI
- 15:32 HER GÜN BİR MAHALLE TAMAMLANIYOR
- 15:15 GÜRGENTEPE’DE ‘GÜLER’ DEDİ
- 15:05 HER YÜREKTE AŞKIN TÖREN SEVGİSİ VAR
- 15:04 VALİ EROL’A DURMAK YOK
- 14:58 “TEK DERDİMİZ ÜNYE’YE HİZMET”
- 14:52 BAŞKAN GÜLER, GÖNÜL SOFRASINA KONUK OLDU
- 14:10 “ÜNYE’MİZİN GELECEĞİ İÇİN HİZMET ÜRETİYORUZ”
- 14:07 SEBZE FİDELERİ ÜRETİCİLERE DAĞITILDI
- 11:42 SPORA HAS
- 11:42 AKKUŞ’UN EFELERİ EVİNDE VURACAK!
- 11:38 TÜRKİYE’NİN RAKİBİ BELLİ OLDU
- 11:38 KRALLIK YARIŞI NEFES NEFESE
FİLENİN EFELERİ, PARKEYE OCAK AYINDA ÇIKACAK
Dünya genelinde ve ülkemizde de görülen koronavirüs pandemisi sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen 2021 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri’nin oynanacağı tarihler belli oldu.
Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından Avrupa ülke sıralamasına göre belirlenen gruplarda Millilerimiz, C Grubu’nda Kuzey Makedonya, Danimarka ve Bosna Hersek ile mücadele edecek.
İki ayrı turnuva şeklinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nin sonunda gruplarını ilk sırada tamamlayan takımlar ile en iyi 5 grup ikincisi, 2021 yılında Polonya, Çek Cumhuriyeti, Estonya ve Finlandiya’nın ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak.
Filenin Efeleri, Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde ilk etap karşılaşmalarını 7-10 Ocak 2021 tarihlerinde Danimarka’da, ikinci etap karşılaşmalarını ise; 14-17 Ocak 2021 tarihlerinde Kuzey Makendonya’da oynayacak.
2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde gruplar şu şekilde oluştu:
A Grubu: Hollanda, İsveç, Hırvatistan
B Grubu: Bulgaristan, Avusturya, İsrail
C Grubu: Türkiye, Kuzey Makedonya, Danimarka, Bosna Hersek
D Grubu: İspanya, Letonya, Moldova Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs Rum Kesimi
E Grubu: Slovakya, Romanya, İsviçre, Arnavutluk
F Grubu: Yunanistan, Karadağ, Azerbaycan, Gürcistan
G Grubu: Belarus, Portekiz, Norveç, Macaristan
Öte yandan Millilerimizin C Grubu’ndaki maç programı ise şu şekilde gerçekleşecek:
07-10 Ocak 2021 (Danimarka)
1.Maç: Türkiye – Danimarka
2.Maç: Kuzey Makedonya – Türkiye
3.Maç: Türkiye – Bosna Hersek
14-17 Ocak 2021 (Kuzey Makedonya)
4.Maç: Bosna Hersek – Türkiye
5.Maç: Türkiye – Kuzey Makedonya
6.Maç: Danimarka – Türkiye