Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:55 BAŞKAN GÜLER’DEN HIZLI BAŞLANGIÇ
- 15:55 ÜRETİCİLERE FİDE DAĞITILDI
- 15:52 TURİZM HAFTASI KUTLANDI
- 13:23 UYUŞTURUCUDA 3 TUTUKLAMA
- 13:14 KOM’DAN SAHTE PARA OPERASYONU
- 13:12 “YENİ DÖNEMDE DAHA GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ”
- 13:13 ORDU’DA 77 KAZA 127 YARALI
- 12:38 ŞANLITÜRK'TEN BAHÇELİ'YE ZİYARET
- 12:33 JANDARMADAN UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK
- 12:24 YILMAZ: BU GEMİNİN YÜKÜ İYİLİK
- 12:22 VALİ EROL, HANE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
- 12:17 SOFRANIZDA BU BESİNLERE MUTLAKA YER VERİN!
- 12:10 ERKEKLER ‘ANTİSOSYAL’, KADINLAR ‘BORDERLİNE’!
- 11:55 FB-OLYMPİAKOS MAÇINA ALMAN HAKEM
- 11:54 ÜNYE’NİN SULTANLARI BAŞARDI
AMATÖRDE, 8.HAFTANIN ARDINDAN
Özel Ordu Umut Hastanesi 1. Amatör ligde 8. hafta maçları geride kaldı. Yoğun kar yağışı nedeniyle üç karşılaşma ertelendi.
Özel Ordu Umut Hastanesi 1. Amatör Lig’de 8.hafta da oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:
15 Ocak Cumartesi
Gülyalı Turnasuyuspor 5-0 Merkezspor
Saraycık Belediye 0-1 Gölköyspor
Fatsa Yaşamspor 4-3 Aybastıspor
Esnafspor 3-2 İstanbul Boğazıspor
Demirspor 5-2 Rusumat-4 Gençlik ve Spor
16 Ocak Pazar
Eskipazarspor 1-1 Kotyora F.K
Çatalpınarspor 1-1 Kabataş Geçlikspor
Fevzi Çakmak Gençlerbirliği 4-1 Çaybaşı Belediyespor
Ünye F.K 1-0 Ünye Kartalspor
Çamaşspor 4-1 52 Yalıköyspor
Korgan Belediyespor 3-1 Dumlupınar
Perşembespor – Mesudiyespor ERT
Doğaspor 3-1 Kirazlimanıspor ERT
İdmanyurduspor 0-1 Kabadüz Belediyespor ERT
Kumruspor BAY
Ünye Gençlerbirliği BAY
Bu arada Ordu 1.Amatör kümede 8.hafta maçlarının ardından A,B,C ve D gruplarında puan cetvelinin ilk dört sırası şöyle oluştu:
A GRUBU:
Gülyalı Turnasuyuspor 22, Perşembespor 18, Medusideyispor 16 ve Demirspor 13.
B GRUBU:
Kabadüz Belediyespor 18, Gölköyspor 18, Kotyora F.K 16 ve Saraycık Belediyespor 12.
C GRUBU:
Çamaşspor 15, Fatsa Yaşamspor 14, Aybastıspor 14 ve Kumruspor 13.
D GRUBU:
Ünye Gençlerbirliği 18, Korgan Belediyespor 16, Ünye F.K 9 ve Dumlupınarspor 7.
Öte yandan 1. Amatör kümede 9.hafta da oynanacak maçların programı da şöyle:
A GRUBU:
Esnafspor-Gülyalı Turnasuyuspor, Merkezspor-Demirspor, Rusumat-4 Gençlik ve Spor-Perşembespor ve Mesudiyespor-İstanbul Boğazıspor.
B GRUBU:
Kotyoraspor-İdmanyurdu, Saraycıkspor-Doğaspor, Kabadüz Belediyespor-Gölköyspor ve Kirazlimanıspor-Eskipazarspor.
C GRUBU:
52 Yalıköyspor-Fatsa Yaşamspor, Çamaşsspor-Kumruspor ve Aybastıspor-Fevzi Çakmak Gençlerbirliği.
C grubunda haftayı Çaybaşıspor bay geçecek.
D GRUBU:
Ünye Gençlerbirliği-Korganspor, Dmulupınarspor-Kabataş Gençlikspor, Ünye Kartalspor-Çatalpınarspor.
D grubunda Ünye F.K bay geçecek.
Diğer taraftan Ordu 1. Amatör kümede 8.hafta da oynanması gereke ancak yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen, Perşembespor-Mesudiyespor, Doğaspor-Kirazlimanıspor ve İdmanyurdu-Kabadüz Belediyespor maçları puan cetvelinin yansıtılmamıştır.