Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 17:23 ENVER YILMAZ'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
- 16:31 VALİ EROL, MESUDİYE’Yİ ZİYARET ETTİ
- 16:25 VALİ EROL, MESUDİYE’Yİ ZİYARET ETTİ
- 14:47 “BİZ HİZMET ERİYİZ”
- 14:31 EŞİT HİZMET, ADİL PAYLAŞIM
- 14:04 “ALTINORDU’YA DEĞİŞİM ÇOK YAKIŞACAK”
- 14:02 BAYRAMCA’DA BAŞKAN TAVLI COŞKUSU
- 13:50 “EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDERİM”
- 13:08 SOSYAL KORUMA İSTATİSTİKLERİ, AÇIKLANDI
- 12:01 GSB ORDU’DA RAMAZAN ETKİNLİKLERİ
- 11:54 ÇATALPINAR’DA SICAK ASFALT SEVİNCİ
- 11:44 TIR ŞOFÖRLERİ ORUCUNU ORDU’DA AÇIYOR
- 11:05 U19’LARDA “A” LİGİ SESLERİ
- 11:04 ATLETİZM ŞAMPİYONSINDA 4 MADALYA
- 11:04 KUPADA YARI FİNALE DOĞRU
3.LİG’DE HER ŞEY KESİNLEŞTİ
TFF 3.Lig,1,2 ve 3.grupda normal sezon maçları bitti. Normal sezonun bitimiyle birlikte şampiyon olan, Play-Of’a kalan ve bir alt kümeye düşen takımlar kesinleşti.
İTFF 3.Lig 1,2 ve 3.grupda tablo şöyle oluştu:
TFF 3.LİG 1.GRUP
Şampiyon: Batman Petrolspor
Play-Off bileti kapanlar: Belediye Kütahyaspor, Bursa Yıldırımspor, Arnautköy Belediyesi Gençlik ve Spor ve Artvin Hopaspor.
Düşenler: Kahta 02 Spor, Hendekspor, Başkent Gözgöjzler Akademi ve Sancaktepe Futbol Kulübü .
TFF 3.LİG 2.GRUP
Şampiyon: Düzcespor
Play-Off’a kalanlar: İskenderunspor, Oğdır Futbol Kulübü, AÜksaray Belediyespor ve 52 Orduspor FK.
Düşenler: Kızılcabölükspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Çarşambaspor ve Hacettepespor.
TFF 3.LİG 3.GRUP
Şampiyon: Esenler Erokspor
Play-Off bileti kesenler: Fethiyespor, İçel İdmanyurdu, Orduspor 67 A.Ş ve Ofspor.
Düşenler: Mardin 1969 Spor, Modafen, Kardemir Karabükspor ve Ceyhanspor.
PLAY-OFF PROGRAMI
Öte yandan 2021 - 2022 Sezonu Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig play-off müsabakalarının tarihleri belirlendi.
Play-off müsabaka tarihleri şöyle;
Spor Toto 1. Lig
Yarı Final 1. Maçlar: 25 Mayıs Çarşamba
Yarı Final 2. Maçlar: 29 Mayıs Pazar
Final: 2 Haziran Perşembe
TFF 2. Lig
Çeyrek Final 1. Maçlar: 12 Mayıs Perşembe
Çeyrek Final 2. Maçlar: 16 Mayıs Pazartesi
Yarı Final 1. Maçlar: 20 Mayıs Cuma
Yarı Final 2. Maçlar: 24 Mayıs Salı
Final: 29 Mayıs Pazar
TFF 3. Lig
Yarı Final 1. Maçlar: 12 Mayıs Perşembe ve 13 Mayıs Cuma
Yarı Final 2. Maçlar: 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba
Finaller: 23, 24 ve 25 Mayıs
ORDU TEMSİLCİLERİNİN PLAY-OFF PROGRAMI
Diğer taraftan Ordu temsilcilerinin Play-Off maç programı ise şöyle gerçekleşecek:
52 ORDUSPOR FK
13 Mayıs 2022 Cuma : 52 Orduspor FK- İskenderunspor(20.00)
18 Mayıs 2022 Çarşamba: İskenderunspor-52 Orduspor FK(16:00)
ORDUSPOR 67 A.Ş
12 Mayıs 2022 Perşembe: Orduspor 67 A.Ş-İçel İdmanyurdu(20:00)
17 Mayıs 2022 Salı: İçel İdmanyurdu-Orduspor 67 A.Ş (20:00)