Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 17:23 ENVER YILMAZ GÜRGENTEPE'DEN SESLENDİ
- 17:02 “BU YIL ARKEOLOJİ YILI OLACAK”
- 15:53 ÖZER’DEN ORDU'YA YATIRIM RÜZGÂRI
- 15:32 HER GÜN BİR MAHALLE TAMAMLANIYOR
- 15:15 GÜRGENTEPE’DE ‘GÜLER’ DEDİ
- 15:05 HER YÜREKTE AŞKIN TÖREN SEVGİSİ VAR
- 15:04 VALİ EROL’A DURMAK YOK
- 14:58 “TEK DERDİMİZ ÜNYE’YE HİZMET”
- 14:52 BAŞKAN GÜLER, GÖNÜL SOFRASINA KONUK OLDU
- 14:10 “ÜNYE’MİZİN GELECEĞİ İÇİN HİZMET ÜRETİYORUZ”
- 14:07 SEBZE FİDELERİ ÜRETİCİLERE DAĞITILDI
- 11:42 SPORA HAS
- 11:42 AKKUŞ’UN EFELERİ EVİNDE VURACAK!
- 11:38 TÜRKİYE’NİN RAKİBİ BELLİ OLDU
- 11:38 KRALLIK YARIŞI NEFES NEFESE
ULUBEY VE ESNAF ZİRVEYI ÇOK SEVDİ
X-Ordu 1. Amatör kümede 15.nci hafta maçları sonrasında A ve B grubunda liderler değişmedi.
x-Haftanın en farklı galibiyetini ise Korganspor’u 9-0 yenen Altınordu Belediyespor aldı.
Ordu 1. Amatör kümede 15.hafta mçaları da geride kaldı. Toplam 36 golün atıldığı hafta da en farklı galibiyeti Korganspor’u 9-0 yenen Altınordu Belediyespor aldı.
15.hafta da oynanan diğer maçlarda da şu sonuçlar alındı:
Soya Gençlikspor 2 Fatsa Yaşamspor 2, Ordu İdmanyurdu 2 Ordu Demirspor 4, Doğaspor 0 Kumruspor 1, Ünye Gençlerbirliği 1 Turnasuyuspor 0, Çaybaşı Belediyespor 3 Çamaşspor 1, Gölköyspor 3 Eskipazarspor 2, Ulubey Belediyespor 5 Kirazlimanıspor 1 ve Aybastıspor 3 Akyazı Gençlikspor 0 (Hükmen).
Ordu 1. Amatör kümede 15.hafta maçları sonrasında A ve B grubunda puan cetvelinin ilk beş sırası ile son iki sırası da şöyle oluştu:
A grubu ilk beş: Ulubey Belediyespor 42, Altınordu Belediyespor 39, Kumruspor 31, Ünye Gençlerbirliği 29 ve Doğasspor 22.
Son iki: Korganspor 11 ve Akyazıspor 0.
B grubu: Esnafspor 28, Eskipazarspor 24, Gölköyspor 20, Çamaşspor 20 ve Fatsa Yaşamspor 20.
Son iki: Demirspor 13 ve Ordu İdmanyurdu 8.
Öte yandan Ordu ASKF internet sitesinden verilen bilgiye göre 16.ncı hafta da oynanacak maçların programı da şöyle gerçekleşecek:
23.02.2018 CUMA 14:00 ALTINORDU BELEDİYESPOR DOĞASPOR 1 NOLU SAHA.
24.02.2018 CUMARTESİ 10:00 ESNAFSPOR İDMANYURDUSPOR 1 NOLU SAHA 24.02.2018 CUMARTESİ 12:00 TURNASUYUSPOR KİRAZLİMANISPOR 1 NOLU SAHA 24.02.2018 CUMARTESİ 14:00 AKYAZI GENÇLİKSPOR KORGANSPOR 1 NOLU SAHA.
25.02.2018 PAZAR 12:00 DEMİRSPOR GÖLKÖYSPOR 1 NOLU SAHA 25.02.2018 PAZAR 14:00 ESKİPAZARSPOR ÇAYBAŞI BELEDİYESPOR 1 NOLU SAHA 25.02.2018 PAZAR 14:00 ULUBEY BELEDİYESPOR AYBASTISPOR ULUBEY İLÇE SAHASI 25.02.2018 PAZAR 14:00 KUMRUSPOR ÜNYE GENÇLERBİRLİĞİSPOR KUMRU İLÇE SAHASI 25.02.2018 PAZAR 14:00 ÇAMAŞSPOR SOYASPOR GENÇLİK. (Ordu Yeni Haber)