hurda reklam
 • DOLAR5,3562
  % 0,41
 • EURO6,1132
  % 0,51
 • ALTIN222,6442
  % -0,05
 • BIST 10096.817,36
  % 1,47
HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
 • Gayet Güzel
 • Kullanışlı
 • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
17 Ocak 2019 Perşembe
Fındık Fiyatı


12.00TL
SON DAKİKA HABERLER
22 Ocak 2018 Pazartesi Saat: 10:15

ERGÜN: AK PARTİ, GÜCÜNÜ MİLLETTEN ALMIŞTIR

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, mahalle muhtarları, yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri ve partililerle 2017 yılı değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Ergün, AK Parti’nin 2017 yılı, eğitim, sağlı
ERGÜN: AK PARTİ, GÜCÜNÜ MİLLETTEN ALMIŞTIR

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, mahalle muhtarları, yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri ve partililerle 2017 yılı değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Ergün, AK Parti’nin 2017 yılı, eğitim, sağlık, tarımsal yatırımlar ve desteklemeler, Gençlik ve Spor, Devlet Su İşleri, Karayolları, İŞKUR yatırımlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

-“Milletimizin duası ve desteği sayesinde bu günlere geldik”-

Milletin duası ve desteğiyle bugüne geldiklerini ifade eden Ergün, “Milletimiz adına öncülüğünü, hizmetkârlığını üstlendiğimiz bu kutlu yürüyüşümüzü 2023 hedeflerimizi gerçekleştirme inancı ile inşallah hep birlikte, daha güçlü, daha kararlı bir şekilde sürdüreceğiz. Biz bu yola sizlerden aldığımız güçle, milletimizle birlikte çıktık. Bugüne kadar bölgemiz ve ilçemiz adına her ne yapmışsak milletimiz için yaptık, yapmaya da inşallah devam edeceğiz. Bu güne kadar hangi sorunun üstesinden gelebilmişsek yine milletimizin duası ve desteği sayesinde gelmiş bulunmaktayız.

Çalıştıkça, gayret ettikçe, ter döktükçe milletimiz bize daha çok sahip çıkmıştır. Yeri geldi biz milletimiz için gövdemizi siper ettik, sokaklara döküldük, yeri geldi sizler aynı şekilde karşılık verdiniz. 15 Temmuz’da sokaklara inerek destan yazan sizlersiniz. Bizim ölçümüz Hakk’ın ve halkın bize çizdiği sınır, bize gösterdiği istikamettir. Allahın rızasını esas almayan, görmezden gelen hiçbir faaliyetin, hiçbir projenin, hiçbir reformun, milletimizin gönlünü kazanması asla mümkün değildir.” dedi.

-“Birileri bizleri karalamak isteyebilir”-

Yaptıkları ve yapacakları çalışmalarda birilerinin kendilerini karalamak ve emekleri gölgelemek isteyebileceğini belirten Ergün, “Kimseye zağarlık yapmadan, hiçbir haksızlığa boyun eğmeden istiklal ve istikbal aşkımızdan taviz vermeden, inşallah ömrümüzün sonuna kadar inandığımız davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu minvalde Ak Parti İlçe Başkanı ve tüm teşkilat mensuplarımla ilçemizin tüm sorunlarıyla yakından ilgilendik. Milletimize zorlaştıran değil kolaylaştıran, iten değil kucaklayan, bölen değil birleştiren, haklı zayıfları, haksız güçlere karşı koruyan ve gözü yaşlı, gönlü kırık, eziyet çeken, zulme uğrayan, nerede mazlum ve mağdur varsa hepsine hamilik yapan, el uzatan bir yönetim anlayışı içinde olmaya gayret ettik.” diye konuştu.

-“Bakanımızın ve bölge milletvekillerinin desteği ile kazanımlar sağladık”-

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, çalışmalarında Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un ve bölge milletvekillerinin desteklerini fazlasıyla gördüklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Başta ekonomideki atılan hızlı adımlardan tutun; eğitimden sağlığa, savunmadan enerjiye, sanayiden toplu konuta, tarımsal kalkınmadan dış politikamıza ve daha ismini saymadığımız birçok alanda yaşanan hızlı gelişmelerden Kültür ve Turizm Bakanımız Prof. Dr. Sn. Numan Kurtulmuş Bey’in yakın ilgisi, alakası ve gayretleriyle, diğer yandan da bölge milletvekillerimizin desteği ile çeşitli kazanımlar sağladık. Özellikle İlçemizin her yönüyle gelişmesinde dönüm noktası olarak nitelendireceğimiz yatırımların başında gelen yaklaşık 5 bin kişinin istihdam edileceği Ünye Organize Sanayi Bölgesi alanının kesinleştirilmesi ve yıllardır atıl durumda bekletilen Ünye Havaalanı’nın üniversite yerleşke alanı olarak belirlenmesi olmak üzere, birçok yatırımın altına imza attık.” 

-“AK Parti gücünü hep milletten almış bir partidir”-

AK Parti’nin milletin bağrından çıktığını söyleyen Başkan Ergün, “Partimiz, liderimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Bey’in önderliğinde bu güne kadar gücünü hep milletten almış bir partidir. Teşkilatımızın en üst düzeyinde görev yapanından, mahalle temsilcimize, muhtarlarımıza kadar tüm AK Partililer bu anlayışla hareket etmiş ve edeceklerdir.” dedi.

-“Güçlü ve yeni bir ilçe teşkilatı kuracağız”- 

Çalışmalara aralıksız devam edeceklerini vurgulayan Başkan Arif Ergün, “AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı olarak sizlerin desteği ve milletimizden aldığımız güçle; bizler ‘insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ inancı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Samimiyet, sadakat, ahlak ve liyakat ölçülerinden asla taviz vermeden yapacağımız isabetli tercihlerle çok daha dinamik ve gayretkeş ekiplerle inşallah güçlü ve yeni bir ilçe teşkilatı kuracağız.” diye konuştu.

-“Bu davaya ihanet edenlerle yolumuzu ayırmaktan kaçınmayacağız”-

Daha çok çalışarak en iyi kadroları göreve getireceklerini ifade eden Ergün, “Daha çok proje üreterek, daha çok icraat yaparak, milletimizden aldığımız desteği, daha da yukarılara çıkarmanın gayreti içinde olmaya devam edeceğiz. Bu harekete ayağını uydurmayan, bu davaya ihanet eden, bu gemiden inen, partimiz tüzüğü, gelenek ve prensiplerine uymamakta ısrarcı olan, hâsılı metal yorgunu her kim varsa, yolumuzu ayırmaktan kaçınmayacağız.” dedi.

-“2019 seçimlerinde hedef yüzde 75”-

2019 seçimlerinde ilçe olarak hedeflerinin yüzde 75 oranında oy olmak olduğunu belirten Ergün, sözlerini şu şekilde tamamladı:

“2019 yılında yapılacak seçimlerde bu güzel ilçemizden en az yüzde 75 oranında oy çıkması için çok çalışacağız, bu önemli süreçte kimseyi kırmadan, dökmeden küstürmeden çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz inşallah, bunun için de bütün ilgili birimlerimiz yoğun bir çalışma içerisinde ön hazırlıklarını yapmaya şimdiden başlamış durumdadırlar. Onun için diyoruz ki; Durmak yok, yola devam.” (Ordu Yeni Haber)

 

Anahtar Kelimeler : ERGÜN:, AK, PARTİ, GÜCÜNÜ, MİLLETTEN, ALMIŞTIR

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız