HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al

EMRULLAH GEDİK

EMRULLAH GEDİK

15 TEMMUZ (DİRENİŞTEN DİRİLİŞE)

9 Aralık 2017 Cumartesi Saat: 08:35

Çok değerli hazirun, cemiyet-i irfan. 

Hepimizin de bildiği gibi; hem ümmetçe hem de milletçe çok acı, yürekleri burkan, bize “yeter artık” dedirten   hadiseler  yaşadık  ve badireler atlattık . Her daim dostlarımızdan sevgimizi esirgemediğimiz gibi, düşmanlarımıza da kinimizi ve kudretli gücümüzü göstermekten çekinmedik. Tarih birçok sahnelere tanık oldu zalim zulmünü etti, yiğit zalime karşı mazlumlar için mücadele etti, kanını er meydanların da  döktü.

Asl- ı kelam sözü uzatmayarak  toprağımızın, coğrafyamızın zenginliği bir yana, aziz ülkemizi  kendilerine tanrıları tarafından  vaad edildiğini öne süren, her türlü zalimliği, hainliği aziz Müslümanların kanını dökerek, kardeşi kardeşe düşürerek, kadın, çocuk, genç, ihtiyar demeden her türlü soykırımı  masum insanlar üzerinde uygulayıp” dünya barışını sağlıyoruz” deyip kan döken, ”dünya çocuklarını koruma örgütü kurduk” deyip  çocukları plajlarda katleden, okyanuslarda botunu batırıp, batıdan doğuya bakan mel’unlara vermiş olduğumuz mücadele elbet ki Allah’ım izniyle  tüm ümmetin insanlığın lehine doğru sonuç alacaktır. 

15 TEMMUZ; Türkiye ile kalmayıp tüm ümmetin kanını dökmeyi hedeflenen tapınakçı zihniyetin, Pensilvanya gladyatörlerinin şanlı Türk milletinin en değer verdiği tarihi m.ö 209’a dayanan şanlı Türk silahlı kuvvetlerine sızmış ve diğer devlet kurumlarını işgal etmiş tamamen devlet bünyesini kendi planları doğrultusunda ele alıp devletimize milletimize kendi tankını, kendi silahını doğrultmuş ve mazlumların canına kıyıp pensilvanya’da yedili meşalenin önünde ettikleri yemini gerçekleştirdiklerini sandılar. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “halkın gücünün üstünde bir güç tanımıyorum “ dediği o halkın gücünün önünde mermileri tesiriyetsiz kaldı. Mücadelemiz direnişten dirilişe döndü ve  her cihadımızda olduğu gibi yine sefer bizim zafer Allah’ın oldu. Ya rabbi biz bize zulüm ettik kuran ve sünnetin yolunda gitmeyerek bölündük, parçalandık sen bizi düşmanın  saldırıları ile uyandırdın.

Kahrın da hoş lütfun da bizi senin yüce huzurundan önce kendi huzuruna yönelten sahte alimlerden, ulemalardan, hocalardan tüm ümmeti insanlığı muhafaza et ya rabbi, bize güç ver, düşman ile mücadele edecek sağlam psikoloji ve enerji nasip et, bizi senin yolundan ayırma amin…

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları