HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al

EMRULLAH GEDİK

EMRULLAH GEDİK

SEFER BİZİM ZAFER ALLAH’IN

8 Şubat 2018 Perşembe Saat: 08:20

Biz Türkler alemlerin Rabbi olan Allah’tan buyruk almış gibi hareket ederiz. Savaş hukukumuz tamamen Atalarımız Oğuz Kağan, Kül Tigin, Kürşad, Muhammed Alparslan, Ertuğrul Gazi, Osman Bey, Fatih Sultan Mehmet, Kanuni, Yavuz, Gazi Osman Paşa, Abdülhamit Han , Halil Kut Paşa, Enver Paşa, Gazi Mustafa Kemal Paşa ve Yüce dinimizi bizlere ulaştıran Hz. Muhammed Sallallahu Aleyhi Vesellemden, Hz. Ebu Bekir’den, yiğit Hz. Ömer’den Hz. Osman’dan, Allah’ın Aslan’ı Ümmetin Zülfikarı Hz.Ali’den alarak sefer ettik, zafere ulaştık ve bugün o hain yığını savaştan kurtulan ve o mücadeleyi direnişten dirilişe döndürerek kutlu küresel iddiamıza baş koyduk…

Savaş Türkün düğünüdür, yaptığı en güzel sanat ve zanaattır. Kimler var tarihimizde nice yiğitler, nice gözü yaşlı anneler, canlar, cananlar. Bugün kahraman askerimiz hainlerin cirit attığı kutsal topraklarda kan ve ter dökerken bize burada onların edebiyatını yapmak pek cazip gelmese de duygularımızı saklayamıyoruz. 

“Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor tevhidi, bedrin aslanları ancak bu kadar şanlı idi Milli şairimiz ” M.Akif ERSOY’un da belirttiği gibi şehidimizin akan kanının önemini tevhidi kurtarmak ile ifade etmektedir, bu demektir ki şehitler bizim baş tacımız, gururumuz şerefimizdir. İslamın ve Türklüğün muhafızlarıdır. Şah Fırat, Fırat kalkanı, zeytindalı harekatları bizim sınır güvenliğimiz için yapılması mutlaka gerekli idi ve zaman olarak geç bile kalındı. 

Bu örgütleri kurup başımıza bela eden canımızdan can alan pensilvanya tapınakçıları, gladyocular elbet sizden büyük Allah var. Türkiye Cumhuriyeti devletinden birkaç otoriter vatan hainlerini satın aldık diye bu neyin özgüvenidir, birkaç dümen yaptık, emniyeti, ve diğer birimleri eline geçirmekle ülkemizin güvenliğini satın aldığını sanan ahmaklar, komünizmi kurmak ile ülkeyi komünist yaptıklarını sananlar, kürdistan’ı kuracağız dediniz vatan sever Kürt kardeşlerimizi hesap edemediniz, Ermenileri başımıza musallat ettiniz, ışid terör örgütünü kurarak İslam dinini terör dini olarak göstermek istediniz, biz Müslümanlar kin ile dinin birleşmediğini bilerek ve öyle yaşayarak terörün dini olmadığını ispat ettik. ABD, İngiltere, Almanya ve diğer ülkelerin bakış açısı bir askeri ölür ise halktan ciddi tepki alır ve eleştiri izdihamına uğrarlar, bu yüzden terör örgütü kurar başlarına eğitim amaçlı kendi askerini koyar ve paralıdır bu askerler. 

Bizde ise koşarak gidilir savaşa bir heyecan ile, tuvalet temizleyeceğini bilse bile izmarit toplasa bile. Biz dünyanın en asil milletiyiz. Hatay’a taciz bombaları atılırken bizim bu harekatı yapmamız mutlaktır ışid, deaş, ypg, pyd bir zamanlar birbirleri ile savaşırdı Kobani için şimdi ise birleşmişler toplu bir şekilde hücum ediyorlar. Siz hiçbir Türk askerini bir kadına tecavüz ederken, çocuk öldürürken gördünüz mü? siz Türk askerinden başka kendi milleti için de din kardeşi için de savaşan bir asker gördünüz mü? bu hümanist geçinenler ABD bu kadar zulmü yaparken neredeydiniz? ABD Kıbrıs’ta yaptığı hainliği artık yapamıyor bizim yerli ve milli silahlarımız var. Aselsan çalışmıyor diyen gazeteci bozuntuları neden mühendisler şehit edildiğinde sustunuz, “keyy -proff” sistemi ile uçaklarımız düşerken neden sustunuz siz ve sizin gibilerin yuları başkasının elinde Ulu Önder Atatürk’ü kullanarak her türlü vatan hainliğini yapmaktasınız. 

Terör örgütlerini incelersek ABD resmi savaş ile bizi yıkamadı bizi “bizler” ile yıkma planını yaptılar faşizm, komünizm ile iç karışıklık, asala ile siyasetçilik, pkk ile zulüm, Allah aşkına kürt halkını katleden bir örgüt nasıl bu halkı savunabilir? Ahmet TÜRK, Leyla ZANA, Selahattin DEMİRTAŞ, Figen YÜKSEKDAĞ, ve birçok domuz sürüsü İsrail ve ABD istihbaratının bu günler için yetiştirdiği bireylerdir. Milli mücadele ruhu dirildi ülkemizdeki her ırk ile. Allah herkesten razı olsun. Algılara gelmeyin, A parti B partili değil devletçi olun… “Dilde, fikirde, işte birlik” Mehmet Emin YURDAKUL.


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları