Belediye Reklamları buraya giriniz(24 KASIM)
HABER ARAMA
Reis
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz

ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
thy iletişim Sunexpress İletişim anadolujet iletişim

Erol KARAER

Erol KARAER

CHP-AKP BELEDİYE KARDEŞLİĞİ! CHP-AKP BELEDİYE KARDEŞLİĞİ!

17 Eylül 2020 Perşembe Saat: 10:59

Bu yaptığımız haber paylaşımı :

ALTINORDU BELEDİYESİNİN BU  RUHSATINA HİLMİ BAŞKAN NE DİYECEK?

Güzelyalı mahallesi mezarlığı yanında yapım için çalışmalara başlanılan inşaat ile ilgili ruhsatı Altınordu belediyesinin verdiği ortaya çıktı.

Belde Otel milyonlarca lira tazminatı göze alınıp Kıyı Kenar çizgisi kanuna aykırılıktan yıkılırken, haklı veya haksız sevinç gösterileri yapıp alkışlayan Stk, siyasi partiler, odalar, mimarlar, şehir plancılar,  mahalle halkı niye şimdi sessizler?! Buranın farkı biraz daha yüksekten bakması mı? Ruhsat verilirken yol kodu haricinde çok katlı bir bina ortaya çıkabilir mi?

Biz görevimizi yapıyoruz, geçmiş dönemin şanslı ve korumalı adamlarına ve koruyanlarına biz söyleyeceğimizi söyledik. Sessiz kalan, görmezden gelen, bu şehrin basınına, stk, siyasi partilere, bu işlerle ilgili çevrecilere de, odalara da söyleyecek çok sözümüz var! Tarih yine onları kirli sayfalarına yazdı. (istisnalar  hariç)

Büyükşehir'de de huzursuzluk yaratan ruhsat ile ilgili Başkan Güler'in ne diyeceği nasıl tavır alacağı merak konusu olurken "bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu" yorumlarına neden oldu.

XXX

Bu paylaşım sonrası CHP meclis üyesi sayın  Haluk Saymaz kendini belediye yerine koyarak konu ile ilgili savunma ve yapılan işi haklı gösterme telaşına düştü. Ben başkasına yazdım diyor. Ama bu ne paylaşım kardeşim ne derdiniz var, olmayacak mı, Milet ev mi yapmayacak her yer böyle  gibilerinden haberi yapanı hedef aldığını unutturmaya çalışıyor. Sanki sorular kendine sorulmuş gibi asıp kesiyor.

Eee bu şehrin milletvekili  olup yerel yönetimlerden sorumlu genel başkanının gerek Yılmaz, gerekse Güler zamanında Büyükşehir icraatları ile ilgili bir demecini, sorgulamasını duymadığı için bu meclis üyesi de hangi partide olduğu şaşırmış herhalde.

Başkası ile yazışma adına bizim haberimizi gereksiz, milleti tahrik etmek ve benzer suçlamalarla karalamaya çalışan  CHP meclis üyesi daha da  çirkinleşerek  bu memlekette 40 yıldır solculuğu ile bilinen bir gazeteciye yakıştırmalar ve imalarda bulunmaya cesaret etti.

Ne yazık ki konu il başkanına iletilmesine ve sosyal medyada haber olmasına karşın CHP’den tık çıkmadı. Bütün savunması kötüyü kötü ile örnek göstermekten ibaret olan bu meclis üyesine kimse bu nasıl savunma diyemedi, sana mı düştü ne derdin var diye soramadı? İşin ilginç yanı sayfam da çok saygın. bu konulara çok hassas olan dostlar, okuyucular ve takipçiler de bir tepki veremedi!!!

Demek ki has CHP’lilik böyle oluyor… Yazık

Saymaz’ın bize yapıştırmaya çalıştıklarını kendisine, kendisine ses çıkarmayanlara iade ediyoruz. (Çok merak eden varsa inşat sahibi ile problemimden cahilliğime, kendimi kaybetmiş bir şekilde saldırmaya kadar olan yazılarını, çirkin söylemlerini Ordu Değişim Gazetesinin face hesabında okuyabilirler.)

Yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Sayın Seyit Torun bir kez daha düşünsün CHP niye bir türlü oyunu artıramıyor hatta kaybediyor.

Zaman olursa da genel başkanına bu konuda bir rapor sunsun.

Tüm CHP’lilerin yolu da izi de açık olsun (istisnalar hariç) senet ve seçim zamanı çabuk gelir derler.     

Bu saatten sonra bu konuda benimle görüş alışverişinde bulunup, masal anlatmaya kimse kalkmasın her şey ortada. Bir selamım var bundan sonra onu da esirgerim!

 

 

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları