Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
OMDER, MHP’Lİ ŞANLITÜRK’Ü AĞIRLADI
![OMDER, MHP’Lİ ŞANLITÜRK’Ü AĞIRLADI](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/omder-mhp-li-sanliturk-u-agirladi_206.jpg)
Ordu Müteahhitler Birliği Derneği (OMDER) MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ü kahvaltıda ağırlayarak inşaat sektörünün sorunlarını istişare ettiler.
Milletvekili Şanlıtürk, 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek ziyaretleri kapsamında, üyesi olduğu Ordu Müteahhitler Birliği Derneği (OMDER)'de kahvaltı programında bir araya geldi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, inşaat sektörünün sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek OMDER Başkanı Fatih Titiz’e bu sorunların üstesinden beraber geleceklerini söyledi.
Dernek yönetim kurulu üyelerine ve dernek başkanı Fatih Titiz'e, karşılamaları ve hoş sohbetleri için teşekkür eden Şanlıtürk, özellikle pandemi sürecinde büyük sıkıntılara düşen inşaat sektörünün yeniden ayaklanması ve piyasada ki arz ve talebin dengede tutulabilmesi için her türlü destek ve katkıya hazır olduklarını ifade etti.
Birlik ve beraberlik içerisinden bu sektöründe sorunlarının üstesinden geleceklerini kaydeden Milletvekili Şanlıtürk, “Nalburundan müteahhidine varıncaya kadar konuya çok vakıf olduğum bu alanda da herkesin sorununu çözeceğimize buradan söz veriyorum. Kimsenin bu konuda endişesi ve şüphesi olmasın” dedi.
OMDER ziyaretinin ardından Altınordu Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden Şanlıtürk, burada da muhtarların taleplerine kulak verdi. Seçim çalışmaları kapsamında sık sık muhtarlarla bir araya gelen Şanlıtürk, burada da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüksek oranda destek istedi.