Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
DERHAL BAŞKANIM!
![DERHAL BAŞKANIM!](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/derhal-baskanim_218.jpg)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adayı Cemil Coşkun’un Gürgentepe’yi kazandığı seçim sonrası, ilçeyi Milletvekili Mustafa Adıgüzel ile birlikte ziyaret eden Seyit Torun’a, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni kazanan Ahmet Aras’tan, Ordu’da kazanılan belediyelerle ilgili tebrik telefonu geldi.
O esnada Ahmet Aras’ın sesini dışarıya aktaran Milletvekili Seyit Torun ile Muğla BŞB Başkanı arasında geçen ilginç diyalog kameralara yansıdı.
MUĞLA İLE GÜRGENTEPE KARDEŞ BELEDİYE Mİ OLACAK?
Ahmet Aras’ın “Sizlerin desteği ve emeğiyle… Sizlere sonsuz şükranlarımızı minnetlerimizi sunuyoruz. Her zaman ben de Ordumuz için, sevgili Seyit Başkanımız sağ olsun bize çok sahip çıktı, Ordumuz için sonuna kadar elimden ne geliyorsa yapmaya her zaman hazırım, sevgiyle saygıyla sizleri tekrar kucaklıyorum.” Sözleri Gürgentepe’de alkışlarla karşılık buldu.
SEYİT TORUN: MUĞLA’YI ŞİMDİ BAŞA YAZDIK BAŞKANIM…
Muğla BŞB Başkanı Ahmet Aras’ın sözleri üzerine Seyit Torun; “Muğla’yı şimdi başa yazdık Başkanım, Gürgentepe’nin kardeş belediyesi olarak.” Dediğinde Ahmet Aras’tan net bir cevap geldi: “Derhal Başkanım.”
Karşılıklı kutlamalarla son bulan bu sohbet sonrasında, 14 Büyükşehir, 21 İl, 337 İlçe ve 48 Belde ile toplamda, 420 Belediye kazanan CHP’nin destek politikalarını devam edeceği mesajı çok net olarak verilmiş oldu.