HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al

Recep Aydın

Recep Aydın

VARMISINIZ…

7 Şubat 2020 Cuma

Güneşli aydınlık günlerin yaşandığı ilimiz(!) her türlü sorunun olmadığı ilimiz(!) tüm eksiklerin giderilmesiyle birlikte(!) Eğitim, sağlık, alt yapı üst yapı,2.organize sanayimizde fabrikalar üretimlerine başlamışlar ihracat yapıyorlar(!)kanserden insanımız ölmüyor(!)yok yok artık.

        Değerli dostlar sözün özü şehircilikte Eskişehir, Samsun arkamızda nal topluyor(!) tastamamız yahu. Birde şu İlküvez’de bulunan katı atik vahşi depolama alanındaki ilin en önemli sorunu olmasa varyaaaa uçarızzzz uçarızzz(!)

        Havalarda uçuşan hakaretler, iftiralar, sen öyle dedin yok ben böyle dedimler hızını alamayanlar basın yayın kuruluşlarını da meselenin içine çekerek uzayan, uzatılan ilimizin en önemli sorunu(!) İlküvez katı atık vahşi depolama alanı, önce uzaktan sonra yakından gözlemlediğim sorun bir çözülse var ya Paris, Venedik yanımızda nal toplarlar(!)

        Havada konuyla ilgili hakaret kültürünün, dolaşıyor olmasına karşılık bir tek çözümün söylenemiyor olması ise vahim. Sanki bu çöp uzaylılar tarafından getirildi şehrimize.

        Ne çok seviyoruz konuşmayı, ne çok seviyoruz ahkam kesmeyi ne çok seviyoruz ikircikli konuşmayı.

        Geçtiğimiz günlerde 20 yaşında bir kızımız vahşice katledildi. Tüm Türkiye ağladı kızımızın arkasından hep birlikte cenazesini defnettik. aileyi ziyaret edip başsağlığı diledik ayrıldık yanlarından. Sordu mu acaba bir tekiniz çok insan gelecek evinize acınız bir taraftan birde gelenler ağırlanacak çayın, tuzun, yağın var mı diye sorabildiniz mi aileye, yok sormadınız soramadınız aklınıza gelmedi, Karpuz kesmek istediğiniz vali her gün kendi ailesinin ferdi gibi her türlü eksiğiyle yakından ilgilendi.

        Gelin beyler sıktığınız yumruğu açın, siyaset seçimlerden seçimlere yapılan bir olgudur görevlerini yapmaya çalışan insanların şevklerini kırmadan onları daha da şevklendirerek  çalışalım, ilimizde gece 3 lere 4 lere kadar çalışan ilin valisine, büyükşehir belediye başkanına ilimiz insanı için destek verelim. Sıra siyaset gününe gelince biriktirdiklerinizle gözlediklerinizle birlikte tüm eksikleri yapılanmayanların, söyleneceği gün o gün.

        Tesvikte ilimiz 5.gurup içine alınmış, ne yapabilirizi konuşmak varken o kadar çok önemli ki 2.organize sanayimiz kurulmuş büyük bir şansımız var. İşe aşa kavuşmak için gelin hakaret ve birbirimizle uğraşmak yerine hastanemizin şehrimize bir an evvel kurulması için hep birlikte hareket edelim. Paneller, çalıştaylar düzenleyelim.

Sıktığımız yumrukları gelin bu ilin menfaatleri için açalım.

        VARMISINIZ…….


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları