HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
Kral Dekorasyon
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Saray Relam
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
Ukrayna Nakliyat Belarus Nakliye Moldova Nakliyat Gürcistan Nakliyat
25 Kasım 2021 Perşembe Saat: 09:03

AMATÖRDE FİLELER, 67 KEZ SALLANDI

Özel Ordu Umut Hastanesi 1. Amatör ligde 2. Hafta maçları geride kaldı.                 Dört grup da oynanan  ve filelerin 67 kez sallandığı maçlarda alınan sonular şöyle gerçekleşti: 20 Kasım Cumartesi Demirspor 5-2 Mer
AMATÖRDE FİLELER, 67 KEZ SALLANDI

Özel Ordu Umut Hastanesi 1. Amatör ligde 2. Hafta maçları geride kaldı.

                Dört grup da oynanan  ve filelerin 67 kez sallandığı maçlarda alınan sonular şöyle gerçekleşti:

20 Kasım Cumartesi

Demirspor 5-2 Merkezspor, Korgan Belediyespor 4-6 Ünye Gençlerbirliğispor ve Kabataş Geçlikspor 1-0 Dumlupınar.

21 Kasım Pazar

Perşembespor 5-1 Rusumat-4 Gençlik ve Spor, Gölköyspor 2-1 Kabadüz Belediyespor, Kumruspor 3-0 Çamaşspor, Eskipazarspor 3-0 Kirazlimanıspor, İdmanyurduspor 0-9 Kotyora F.K, Fatsa Yaşamspor 1-0 52 Yalıköyspor, Doğaspor 3-2 Saraycık Belediye, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği 0-2 Ayastıspor, Çatalpınarspor 1-1 Ünye Kartalspor, İstanbul Boğazıspor 2-9 Mesudiyespor ve Gülyalı Turnasuyuspor 7-0 Esnafspor.

2.haftayı Çaybaşıspor, Çamaşspor ve Ünye F.K bay geçti.

2.hafta maçları sonrasında A,B,C ve D grubunda puan cetvelinin ilk dört sırası şöyle oluştu:

A GRUBU:

Gülyalı Turnasuyu 6, Perşembespor 6, Demirspor 6 ve Mesudiyespor 3.

B GRUBU:

Kotyora FK 6, Kabadüz Belediyespor 3, Eskipazarspor 3 ve Saraycık Belediyespor 3.

C GRUBU:

Aybastıspor 4, Fatsa Yaşamspor 4, Çaybaşı Belediyespor 3 ve Kumruspor 3.

D GRUBU:

Kabataş Gençlikspor 4, Ünye F.K 3, Ünye Gençlerbirliği 3 ve Korgan Belediye 3.

Öte yandan Özel Ordu Umut Hastanesi 1. Amatör ligde 3. Hafta heyecanı 28 Kasım 2021 Pazar günü yaşanacak.

Maçların programı ise şöyle:

A GRUBU:

Esnafspor-Merkezspor, Rusumat-4-İstanbul Boğazı, Mesudiyespor-Gülyalı Turnasuyuspor ve Perşembespor-Demirspor.

B GRUBU:

Saraycık Belediyespor-Kirazlimanıspor, İdmanyurdu-Eskipazarspor ve Kotyoraspor-Gölköyspor.

C GRUBU:

Aybastıspor-Çaybaşıspor, 52 Yalıköyspor-Fevzi Çakmak Gençlerbirliği ve Fatsa Yaşamspor-Kumruspor.Çamaşspor Bay geçecek.

D GRUBU:

Ünye Gençlerbirliği-Kabataş Gençlikspor, Ünye F.K-Çatalpınarspor, Ünye Kartalspor-Dumlupınarspor. Korganspor haftayı bay geçecek.

 

 

Anahtar Kelimeler : AMATÖRDE, FİLELER, 67, KEZ, SALLANDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız