HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
12 Kasım 2019 Salı Saat: 08:39

“KÜLTÜR MERKEZİ İÇİN TALİMAT VERECEĞİM”

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ordu ziyareti sırasında, Ünye Kültür Merkezi’nin inşaatının başlatılması konusunda kendisine taleplerini ileten Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Ünye Belediye Başkanı Hüs
“KÜLTÜR MERKEZİ İÇİN TALİMAT VERECEĞİM”

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ordu ziyareti sırasında, Ünye Kültür Merkezi’nin inşaatının başlatılması konusunda kendisine taleplerini ileten Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya, konunun kendisinde bitme aşamasına geldiği takdirde Kültür Merkezi inşaatının başlaması için gerekli talimatı vereceğini ifade etti.

 

Ünye Kültür Merkezi konusunda yapılan girişimler meyvesini verdi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ın geçtiğimiz günlerde, AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaretlerinde kültür merkezi konusunu kendilerine iletmişler ve gerekli desteği vereceklerinin sözünü almışlardı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ordu ziyareti sırasında Ünye Kültür Merkezi konusunu Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın hatırlatması üzerine, inşaatın durumuyla ilgili bilgisi olduğunu söyledi.

 “İnşaatın başlatılması için talimat vereceğim”

Bakan Albayrak, Güler ve Tavlı ile görüşmesi sırasında yaptığı açıklamada, “Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş, Ünye Kültür Merkezi’yle ilgili beni aradı, ilçenin beklentilerini bana iletti. Kendisiyle bu konu üzerine görüştüm. Kültür merkezi meselesi bakanlığımızda bitme aşamasına geldiği takdirde inşaatının başlatılması için talimat vereceğim.” dedi.

 “Siyasi büyüklerimize teşekkür ediyorum”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kültür merkezi konusunda gerekli desteği vereceğini ifade etmesinin ardından yaptığı açıklamada, “Yaptığımız girişimler neticesinde Ünye için önemli bir konunun daha çözüme kavuşması bizleri son derece mutlu etti.

Bu süreçte bizlere destek veren, Ünye’nin hangi meselesi olursa olsun önemli gören ve taleplerimizin takipçisi olduğuna şahit olduğumuz, Kültür Merkezinin başlangıcından bugüne kadar emeği olan, bugün de hayata geçmesi noktasında bütün gayretlerini ortaya koyan AK Parti Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş'a, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy'a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler’e, AK Parti İl Başkanımız Sayın Halit Tomakin'e, Milletvekillerimiz Sayın Şenel Yediyıldız, Sayın Ergün Taşçı ve Sayın Metin Gündoğdu’ya, Dışişleri Bakan Yardımcımız Sayın Yavuz Selim Kıran’a ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Mustafa Hamarat olmak üzere bizimle birlikte ısrarlı takiplerini sürdüren İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan’a teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız