HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz

ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
thy iletişim Sunexpress İletişim anadolujet iletişim
21 Ekim 2020 Çarşamba Saat: 09:14

KAPICILI CAMİİ TUVALETİ SİL BAŞTAN

Gülyalı Belediyesi, ilçemizde diyanete bağlı ibadethanelerin eksiklerinin giderilmesi noktasında destek çalışmalarını her geçen gün artırıyor. Turnasuyu Mahallesinde bulunan Kapıcılı Camii’nin eskiyen ve ihtiyacı karşılamayacak duru
KAPICILI CAMİİ TUVALETİ SİL BAŞTAN

Gülyalı Belediyesi, ilçemizde diyanete bağlı ibadethanelerin eksiklerinin giderilmesi noktasında destek çalışmalarını her geçen gün artırıyor. Turnasuyu Mahallesinde bulunan Kapıcılı Camii’nin eskiyen ve ihtiyacı karşılamayacak durumda bulunan tuvaleti yıkılarak yerine daha modern ve büyük bir tuvalet inşaası için çalışmalar başladı. 

 

TUVALET MESİRE ALANININ DA İHTİYACINI KARŞILAYACAK

 

Gülyalı Belediyesi olarak ibadethanelerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında her türlü desteği sağladıklarını belirten Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Kapıcılı mevkiindeki cami tuvaleti oldukça eski ve küçüktü. Özellikle kadınlarımızın da ihtiyaçlarını karşılayabileceği ayrı bir bölüm yoktu.

Bunun yanı sıra bu mevkideki mesire alanına yakınlığı dolayısıyla da sıklıkla kullanılan bir alandı. Artan ihtiyaca cevap verebilmek için Gülyalı Belediyesi olarak çalışma başlattık. Daha hijyenik ve modern yapıda bir tuvaleti kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

 

İBADETHANELERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

 

Gülyalı Belediyesi’nin benzer destek çalışmalarını sürdürdüğünü hatırlatan Başkan Tepe, “Geçtiğimiz yıl Ayrılık Mahallemizde Merkez Camiimizin şadırvan ihtiyacının karşılanması noktasında destek olmuştuk. Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik, dezenfekte ve çevre düzenlemesi çalışmalarının yanı sıra ibadethanelerimizden gelen boya ve inşaat malzemesi gibi talepleri de yerine getiriyoruz.

Bizim tüm desteğimiz Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı ibadethanelerimizin yanında. Bunun dışında yasa dışı oluşumların yürüttüğü faaliyetlere veya kaçak yapılara destek vermemiz mümkün değil.

Türkiye Cumhuriyeti devleti kanun ve kolluk kuvvetleriyle her türlü yaptırımı yasa dışı yapılara karşı uygulamaktadır. Vatandaşlarımızın ibadetlerini daha sorunsuz ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirmeleri için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler : KAPICILI, CAMİİ, TUVALETİ, SİL, BAŞTAN

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız