HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
23 Şubat 2020 Pazar
Fındık Fiyatı


15.00TL
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
23 Temmuz 2019 Salı Saat: 07:01

ORDU’DAN, AKŞENER VE DERVİŞOĞLU’NA TAM DESTEK

İYİ Ordu İl ve İçe Başkanları Aybastı ilçesinin Peşembe Yaylasında biraraya gelerek Genel Başkan Meral Akşener’e ve Genel Başkan Yardımcısı Fatsa’lı Musavat Dervişoğlu’na 3 Ağustos’ta yapılacak olan Kurultay öncesinde tam de
ORDU’DAN, AKŞENER VE DERVİŞOĞLU’NA TAM DESTEK

İYİ Ordu İl ve İçe Başkanları Aybastı ilçesinin Peşembe Yaylasında biraraya gelerek Genel Başkan Meral Akşener’e ve Genel Başkan Yardımcısı Fatsa’lı Musavat Dervişoğlu’na 3 Ağustos’ta yapılacak olan Kurultay öncesinde tam destek vereceklerini belirttiler.

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya ve Aybastı İlçe Başkanı Mevlüt Demirbaş önderliğinde toplanan ilçe başkanları burada yapılan toplantıda kendilerininde aynı düşünce içerisinde olduklarını ifade ederek birlik ve beraberliklerinin bozulmadan, Genel Başkanları Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcıları Musavat Dervişoğlu’na tam destek olacaklarının sözünü verdiler.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Aybastı İlçe Başkanı Mevlüt Demirbaş; “Değerli il başkanı ilçe başkanı arkadaşlarım, milletvekili adayı arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz.

Bu toplantımızı önceki haftalarda yapacaktık ama malum şenlikler vardı. O yüzden bugün yapmak durumunda kaldık. Tekrar hoşgeldiniz toyumuz hayırlı olsun.

Bildiğiniz gibi önümüzde bir Kurultayımız var. Bizlerde bu Kurultay öncesinde hem Genel Başkanımız Meral Akşener’e hem de hemşerimiz Fatsa’lı Genel Başkan Yardımcımız Musavat Dervişoğlu’na Kurultay’da tam destek vereceğimizi yaptığımız istişarelerden sonar kamuoyuna duyurmak için buradayız.

Herkes bilsin ve inansın ki, bende bir kurultay delegesi olarak toyumuzu kuran Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in ve Başkan Yardımcımız Musavat Dervişoğlu’nun sonuna kadar yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Ben buradan bütün ilçe başkanlarımıza ve kurultai delegelerimize verdikleri tam destekten dolayı şimdiden teşekkür ediyor, birlik ve baraberliğimizin bozulmamasını niyaz ediyorum” dedi.  

Demirbaş’ın ardından bir konuşma yapan İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya ise genel başkanları Meral Akşener’in büyük bir yük üstlendiğine dikkat çekerek; “Değerli il, ilçe başkanı arkadaşlarım, bayan kardeşlerim, seçimler bittikten sonra parti olarak bir dinlenme dönemi yaşadık. Biliyorsunuz partimiz kurulduktan 7 ay sonra bir seçim süreci yaşadı. Aklımızda hala da yeni bir erken seçim olabilir mi acaba diye düşünce var.

Ama biz yine yapmamız gerekeni en iyi şekilde yapacağız. İYİ Parti’yi en üst seviyeye nasıl taşırız diye çalışmalarımıza devam edeceğiz. İYİ Parti, Türkiye nin geleceğine yön veren, ışık tutan bir parti olacak inşallah.

Şu anda genel başkanımız çok büyük bir yükü tek başına sırtlanmış durumda. Bizde taban olarak il ve ilçe başkanlarımızla buna destek vereceğiz. Hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Bu partinin kuruluş amacını unutmadan çalışacağız. Bizim amacımız bu ülkeyi içinde bulunduğu durumdan kurtarmaktır” diye konuştu.

Genel başkanımız partimizi kurduğunda Türkiye’de ki muhalefet boşluğu doldu. Siyasetin nasıl yapılacağı gösterildi diyen Karakaya, şöyle devam etti; “İnşallah bu buluşmaları tekrarlayarak gönül bağımızı, iş bağımızı koparmadan hedefimize devam etmeliyiz. Hedefimiz güzel kalkınmış bir Türkiye ise bize durmak yok bütün İYİ’lere buradan selam olsun.

Önümüzde kurultayımız var. Kurultayımızın iki tane yapılış sebebi var. Yeni kadro yeni divanın oluşturulmasıdır. Maksatlı önce ki kurultayımız da Danıştay dan geri dönen 4 maddemiz vardı ve onları da ele alacağız. Genel başkanımızın elini kolaylaştırmak için destek vereceğiz. İnşallah yeni çalışma arkadaşlarımızla güzel bir kurultay yaparız. Katılmak isteyen arkadaşlara da bize bildirebilir birlikte hareket edebiliriz” diye konuştu.

İYİ Partinin Aybastı Perşembe Yaylasında ki toplantısına Ordu Ziraat Odası eski Başkanı Onur Şahin ve Milletvekili adayı Günay Karaağaç ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantının ardından ise İYİ Parti teşkilatı, Perşembe Yaylasında bulunan Emir Kümbet Türbesi ve Perşembe Yaylası Şehitlliğini ziyaret ettiler. Okunan İstiklal Marşı’nın ardından yapılan dualarla program son buldu.

 

Anahtar Kelimeler : ORDU’DAN, AKŞENER, VE, DERVİŞOĞLU’NA, TAM, DESTEK

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız