HABER ARAMA
müstesna
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Rent a car
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
FINDIK BORSASI
20 Ocak 2020 Pazartesi
Fındık Fiyatı


15.00TL
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al

Şafak DELİÇAKAR

Şafak DELİÇAKAR

“DAHA ŞİMDİDEN YİNE ADAYIM!”

14 Ekim 2019 Pazartesi Saat: 09:44

Korkmayın yahu hemen, ben bir yerlere aday maday değilim. Medar-ı Şehri yar Ordumuzun büyük abisi, Büyükşehrimizin başı, şehrimizin hamisi, Dr. Mehmet Hilmi Güler, hem vallaha hem de billaha daha seçimlere 3 yıl kalmasına rağmen Eylül ayının son meclis toplantısında 2023 yılında ki seçimde de yine aday olacağını duyurdu.

Abimiz, gündem dışı konuşmasında CHP’li vekillere seslenirken, 2023 seçimlerinde yeniden aday olacağını söyledikten sonra AK Partili Meclis üyeleri tarafından alkış tufanına tutulurken, CHP’li Meclis üyelerinin yüzlerini tebessüm, MHP’li meclis üyelerini ise şaşkınlık sardı.

Alkışlardan aldığı güçle gördüğü tebessüm ve şaşkınlık karşısında da sözlerine devam eden abimiz, Ordu’yu gelişmiş iller arasında bir numara yapıncaya kadar bu göreve devam edeceğini söyledi.

Ordu şehrini, başta turizm, sağlık, tarım, sanayi, ekonomi, kültür ve sanat, spor gibi alanlarda bir numara yapmaya ahdettiğini ifade ederek bunu başarıncaya kadar da görevde kalmak istediğinin altını kalın harflerle çizdi. 

Tabi ki CHP grubu bu talep ve beklentiye kayıtsız kalmadı. Türkiye’nin hatta Ordu’nun en genç belediye başkanı unvanına sahip, CHP’li Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’de, aldığı gündem dışı söz ile meclisin en genç üyesi olduğunu kim bilir günü geldiğinde meclisin en küçük çocuğu olarak Başkan Güler’e rakip olabileceğini ifade ettiği anda da tebessümler yine tavan yaptı.

Gördüğü samimiyet üzerine sözlerine devam eden abimiz başkan Güler, Ordu Büyükşehir Belediyesinin iktidarı ve muhalefeti ile bir uyum içerisinde çalışmayı başardıklarını ve bu başarıdan dolayı da Türkiye’de örnek belediyeler arasında parmakla gösterildiğini söyledi.

Şehrimizin temel sorunları konusunda çözüm üretmek için siyaset üstü ortak akılla hareket etmeye devam edeceğini yineleyen Başkan Güler, bir numara oluncaya kadar herkesi üretmeye, proje yaratmaya, hayalleri ertelememeye davet ederek Ordu’nun kaybedecek bir dakika bile zamanının olmadığını da sözlerine ekledi.

Çok iddialıydı ve çok kararlıydı abimiz. O kadar iddialıydı ki, sanki Ordu kabuğunu kırmış ufka doğru yelken açmıştı. Anlattığı projeler, ortaya koyduğu hedefler göz önüne gelirken, bu yatırımların gerçekleşmesi için vadenin de önemli olduğu aklıma geldi.

Yakın, orta ve uzun vadede demek ki abimizin daha çok şey yapacağı belli ki, daha şimdiden yine aday olacağını erkenden duyurmuş oldu…

 

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

kamagra kamagra jel