HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al

Mehmet Topkaraoğlu

Mehmet Topkaraoğlu

VATANDAŞ MEMNUN AMA…

2 Kasım 2019 Cumartesi Saat: 12:06

Son günlerde başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Altınordu belediyesinin de yürüttüğü alt yapı çalışmalarında vatandaş memnun ama bir yandan da şikayet ve serzenişlerine de anlam veremiyorum. Memnun olunan bir işten şikayet ve serzeniş ne kadar doğrudur? Soruyorum size.

Evet alt yapı çalışmalarının kış aylarına denk getirilmesi pek uygun ve doğru bir zamanlama olmadığını defalarca yazsak, söylesek de ama bu işlerin bir plan ve bütçe meselesi olduğunu da unutmamak lazım. Burada esas olan şey ihale usulü çalışan firmaların işi zamanında teslim etmeleridir. Hava muhalefeti ile ertelenen çalışmalar şehir hayatını olumsuz etkiliyor.

İşte şikayet ve serzenişler bu noktada başlıyor. Her taraf çamur deryasına dönüşünce sızlanmaların arkası da kesilmiyor. Birde bazı cadde ve sokaklarda kaldırım taşlarının yerinden çıkması veya bu parkelerin üzerine basınca altından çıkan pis suların paçalara bulaşması da ayrı bir dert vatandaşa oluyor vatandaşa.

Geçmiş dönemlerde yapılan kaldırımlarında yeniden kontrol edilerek hasarlı yerlerin tamir edilmesini de buradan yetkililere iletmiş olayım. Bu durumda kaldırım taşlarının veya parkelerinin yalnız üzerimizi kirletmesi değil, üzerine basınca kaval kemiğimize kadar dayanmasını da ayrıca belirtmiş olayım.

Evet dediğim gibi yapılan bütün çalışmalara hele ki Ordumuz için milletin menfaatine yapılan işlere bizlerde vatandaşlar gibi olumlu bakıyor, destek oluyoruz ama kaş yaparken de göz çıkarmamak gerekiyor değil mi?..

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları