Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 12:46 TÜRKİYE’DE 3 MİLYON KİŞİ HEPATİT B VİRÜSÜ TAŞIYOR
- 12:34 KARACİĞER YAĞLANMASINA DİKKAT!
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
KÖY YAŞAM MERKEZİNDE ELDE KURDELE İŞİ KURSU
![KÖY YAŞAM MERKEZİNDE ELDE KURDELE İŞİ KURSU](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/koy-yasam-merkezinde-elde-kurdele-isi-kursu_005.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı iş birliğiyle yürütülen "Köy Yaşam Merkezleri" projesi kapsamında Terzili Mahallesinde yer alan kapalı köy okulu Müdürlüğünce köy yaşam merkezine dönüştürüldü.
Vatandaşların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak Altınordu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından köy yaşam merkezinde "Elde Kurdele İşi" kursu açıldı. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri olmak üzere haftada 3 gün gerçekleştirilen kursumuza vatandaşlar tarafından yoğun katılım sağlanıyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Terzili Köy Yaşam Merkezinde açılan "Elde Kurdele İşi" kursunu ziyaret etti. Kursta yapılan çalışmaları inceleyen Müdürümüz, ziyaretinde kurs öğretmenlerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı, kursiyerlerle sohbet edip kurslara talep olduğu sürece bu tür sosyal ve kültürel programların devam edeceğini ifade etti.