Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
KAMU SEN’DEN POLİS TEŞKİLATINA KUTLAMA
![KAMU SEN’DEN POLİS TEŞKİLATINA KUTLAMA](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/kamu-sen-den-polis-teskilatina-kutlama_728.jpg)
Türkiye Kamu Sen Ordu İl Başkanı Hasan Ali Yılmaz, Türk Polis Teşkilatının 179. Yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Yılmaz, mesajında; “179 yıldır ülkemizin huzur ve güvenliği için olağanüstü gayretler sergileyen; Toplumumuzun güvenliğini sağlamak, huzurunu korumak ve adaleti tesis etmek için mesai mefhumu gözetmeden çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Başkan Yılmaz, şöyle devam etti; “Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren emniyet güçlerimiz, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için kendi canlarını ortaya koymaktadır.
Polislerimiz, görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirirken, her zaman en yüksek standartlarda profesyonellik sergilemekte ve toplumun her kesiminden vatandaşlarımızın güvenini kazanarak takdir toplamaktadırlar.
Gücünü yasalardan ve halktan alan polisimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün “Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır” sözünde belirttiği gibi toplumsal huzur ve istikrarımızın teminatı olmaya devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, görevi başında olan polislerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.