Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 12:46 TÜRKİYE’DE 3 MİLYON KİŞİ HEPATİT B VİRÜSÜ TAŞIYOR
- 12:34 KARACİĞER YAĞLANMASINA DİKKAT!
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
MÜZİĞİN RİTMİ ÜNYE’DE ATTI
![MÜZİĞİN RİTMİ ÜNYE’DE ATTI](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/muzigin-ritmi-unye-de-atti_344.jpg)
Ünye Belediyesi tarafından ilki 20222 yılında yapılan ve geleneksel hale getirilen MAGNEFEST Gençlik ve Bahar Festivali 3’ncü kez vatandaşlarla buluştu.
MÜZİK DOLU BİR GECE
Ünye İskelesi yanında bulunan kumsal alanda oluşturulan festival alanında müzik dolu bir akşam yaşandı.
Saat 19’da DJ HKN eşliğinde alanı dolduran binlerce kişi gözde parçalarla akşama hazırlanırken, saat 20.00’da son dönemin dikkat çeken seslerinden Şura sahne aldı. Şura seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla müzikseverlerin kulaklarını pasını sildi. Hava-i Fişek gösterilerinin ardından ise sahneye Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası çıktı. Kent orkestrası, solist Cenk Sönmez eşliğinde popüler şarkılarla alanı coşturdu.
5 binden fazla kişinin katıldığı MAGNEFEST Gençlik ve Bahar Festivali’nde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel sahne alan sanatçılara ve ekiplerine teşekkür ederek çiçek ve manyetik kumdan yapılmış kolyeler hediye etti.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye’nin özellikle kültür ve sanat faaliyetleri açısından yıl boyu aktif bir kent haline geldiğinin altını çizdi. Başkanı Tavlı, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bu yıl 3’ncüsü düzenlediğimiz, aynı zamanda kentimizin Dünya’da eşi benzeri az görülen manyetik kumsallarının da tanıtımına katkı sunması adına başlattığımız festivalimiz bu yıl da coşku içinde kutlandı. İlçemiz başta olmak üzere bölgemizin birçok yerinden kentimize gelen misafirlerimiz için unutulmaz bir akşam oldu” diye konuştu.