Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 14:44 KIZILAY, AŞEVİYLE YENİDEN HİZMETTE
- 14:06 URALOĞLU: KALKINMA YOLU GÜÇLENECEK
- 13:56 BİZİMKİ,SERİE A’DA YILIN EN İYİSİ
- 13:57 EURO 2024 KADROSU AÇIKLANDI
- 13:56 12 TAKIM 3.LİG’E YÜKSELDİ
- 13:56 TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEKLER BELLİ OLDU
- 13:54 2.LİG BİR BAŞKA BAHARA
- 13:38 DEFORME OLAN YOLLAR ONARILIYOR
- 11:05 ALTINORDU GECE GÜNDÜZ SAHADA
- 14:13 MARKA OLUYOR!
- 14:12 ORTAK TATBİKAT!
- 14:10 BU SERGİYİ KAÇIRMAYIN
- 13:52 TELEFON BAĞIMLILIĞI FARKLI BİR BOYUTA EVRİLDİ
- 13:47 ALZHEİMER BELİRTİLERİ VE TEDAVİSİ
- 13:30 Z KUŞAĞININ SEBAT ETME BECERİSİ YOK GİBİ!
AMATÖRDE FİLELER, 41 KEZ SALLANDI
X-Ordu 1. Amatör kümede 2.haft amaçlarında fileler 41 kez sallandı.
x-2.hafta da Fatsa Dolunayspor’u konuk eden Orduspor 1967 rakibini 5-0 yendi.
x-2.hafta maçları sonrasında A grubunda Ulubey Belediyespor, B grubunda da Orduspor 1967 zirvede oturmaya devam etti.
x-Haftanın en gollü maçlarında ise Gülyalı Turnasuyuspor Kumruspor’u ve Kirazlimanıspor’da Aybastıspor’u ayni skorla 6-1 yendi.
Ordu 1. Amatör Ligde 2. Hafta maçları da geride kaldı.41 golün atıldığı hafta da Orduspor 1967 Ordu 19 Eylül Stadı’nda oynadığı maçta Fatsa Dolunayspor’u 5-0 yendi.
Ayni hafta da oynanan diğer maçlarda da şu sonuçlar alındı:
Fatsa Yaşamspor 3-2 Ünye Gençlerbirliği, Çamaşspor 0-3 Ulubey Belediyespor, Demirspor 3-1 Kabadüz Belediyespor, Esnafspor 1-3 Korgan Belediyespor, Doğaspor 2-1 Eskipazarspor, Orduspor 1967 5-0 Fatsa Dolunayspor, Gülyalı Turnasuyuspor 6-1 Kumruspor, Kirazlimanıspor 6-1 Aybastıspor ve Perşembespor 2-1 Mesudiyespor.
Ordu 1. Amatör kümede 2.haftayı Kotyoraspor bay geçti.
Ordu 1. Amatör kümede 2.hafta maçları sonrasında A ve B grubunda ilk dört sıra şöyle oluştu:
A grubu: Ulubey Belediyespor 6, Gülyalı Turnasuyuspor 6, Doğaspor 6 ve Kirazlimanıspor 6.
B grubu: Orduspor 1967, 6,Perşembeshpor 6, Fatsa Yaşyamspor 3 ve Demirspor 3.
Öte yandan Ordu 1. Amatör kümede 3.hafta da oynanacak maçların programı ise şöyle gerçekleşecek:
10.11.2019 PAZAR 10:00 ESKİPAZARSPOR-KİRAZLİMANISPOR KARŞIYAKA 1 NOLU SAHA,
10.11.2019 PAZAR 11:00 ESNAFSPOR-G.TURNASUYUSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU SAHA,
10.11.2019 PAZAR 16:00 KOTYORA FUTBOL KULÜBÜ -YAŞAMSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU SAHA,
10.11.2019 PAZAR 14:30 KABADÜZ BELEDİYESPOR-DOLUNAYSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU SAHA,
10.11.2019 PAZAR 13:00 ÜNYE GENÇ.BİR-ORDUSPOR 1967 CEVİZDERE SAHASI,
10.11.2019 PAZAR 13:00 MESUDİYESPOR-DEMİRSPOR MESUDİYE İLÇE SAHASI,
10.11.2019 PAZAR 13:00 AYBASTISPOR-ULUBEY BELSPOR AYBASTI İLÇE SAHASI,
10.11.2019 PAZAR 13:00 KUMRUSPOR-DOĞASPOR KUMRU İLÇE SAHASI,
Ve 10.11.2019 PAZAR 13:00 KORGANSPOR-ÇAMAŞSPOR KORGAN İLÇE SAHASI.