Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 12:46 TÜRKİYE’DE 3 MİLYON KİŞİ HEPATİT B VİRÜSÜ TAŞIYOR
- 12:34 KARACİĞER YAĞLANMASINA DİKKAT!
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
AMATÖRDE FİLELER, 44 KEZ HAVALANDI
Ordu 1. Amatör Ligde 6.hafta maçları geride kaldı. Toplam 44 golün atıldığı hafta da en farklı galibiyeti ise Ordu Gücü FK’yı 9-0 gibi açık farkla yenen Galataspor aldı.
Ordu 1.Amatör Kümede 6.ncı haftada oynanan diğer maçlarda da şu sonuçlar alındı:
Kabadüz Belediyespor 0-0 Demirspor
Korgan Belediyespor 5-4 Kirazlimanıspor
Kumruspor 3-2 Dumlupınar
Emay Çamaşspor 1-4 Gülyalı Turnasuyuspor
Esnafspor 3-0 Çatalpınarspor
Fatsa Yaşamspor 0-3 Eskipazarspor
Yeşilordu FK 1-1 Aybastıspor
Ünye Gençlerbirliği 1-4 Kotyora FK
Rusumat 4 Gençlik ve Spor 1-2 Ulubey Belediyespor
Ordu 1. Amatör Kümede 6.hafta maçlarının ardından A,B ve C grubunda ilk dört sıra ile son iki sıra şöyle oluştu:
A GRUBU
İLK DÖRT: Kumruspor 15, Dumlupınarsspor 12,Korgan Belediyespor 8 Mesudiyespor 6
SON İKİ: Kirazlimanıspor 3, Yeşilordu Fk 2
B GRUBU
İLK DÖRT: Gülyalı Turnasuyuspor 13, Kabadüz Belediyespor 10, Orduspor 9 ve Demirspor 9
Son iki: Esnafspor 3 Çatalpınarspor 0
C GRUBU:
İLK DÖRT: Galataspor 12, Eskipazarspor 12, Kotyora FK 10 ve Ulubey Beldiyespor 10
SON İKİ: Fatsa Yaşamspor 3 ve Ordu Gücü FK 1
Öte yandan Ordu 1. Amatör Kümede 7.haftada oynanacak maçların programı şöyle gerçekleşecek:
19.11.2023 Pazar 13:00 Aybastıspor- Gülyalı Bozkurtspor Aybastı İlçe
19.11.2023 Pazar 13:00 Dumlupınar- Korgan Belediyespor Fatsa Ek Saha
19.11.2023 Pazar 13:00 Mesudiyespor- Yeşilordu Fk Mesudiye İlçe
19.11.2023 Pazar 14:00 Demirspor- Doğaspor Karşıyaka 2 Nolu
19.11.2023 Pazar 13:00 Gülyalı Turnasuyuspor- Esnafspor Gülyalı İlçe
19.11.2023 Pazar 14:00 Orduspor- Kabadüz Belediyespor Karşıyaka 1 Nolu
19.11.2023 Pazar 12:00 Eskipazarspor- Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Karşıyaka 2 Nolu
19.11.2023 Pazar 12:00 Kotyora Fk- Galataspor Karşıyaka 1 Nolu
19.11.2023 Pazar 13:00 Ulubey Belediyespor- Ünye Gençlerbirliği Ulubey İlçe