Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 12:46 TÜRKİYE’DE 3 MİLYON KİŞİ HEPATİT B VİRÜSÜ TAŞIYOR
- 12:34 KARACİĞER YAĞLANMASINA DİKKAT!
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
YÖNETİMDEN MAÇA DAVET
![YÖNETİMDEN MAÇA DAVET](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/yonetimden-maca-davet_941.jpg)
Play Off 2.Tur 2.müsabakasında Ayvalık Gücü Belediyespor ile deplasmanda 2-0 galip gelerek sahadan tur atlayan taraf olarak ayrıldık. 15 Mayıs Çarşamba günü kendi sahamızda oynayacağımız Play Off 3.Tur 1.müsabakası olan Aliağa FK müsabakası için takımımız hızla çalışmalarına başlamıştır. Tüm inancımız Tur’u geçerek finale çıkan taraf olmak ve bu şehri haketmediği 3.ligden yukarılara taşıma yolunda başarıya ulaşacağımızdır.
Bizleri Ayvalık Gücü Belediyespor müsabakasında deplasmanda yalnız bırakmayan Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye, Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş, Ordu ASFK başkanı Metin Kır ve Ordulu hemşehrilerimize teşekkür ederiz.
BİR KEZ DAHA TEKRAR EDİYORUZ, ORDU’DA GOLÜ TARAFTAR ATAR!
Tüm taraftarlarımızı tüm ilçelerimizde yaşayan mor beyaz sevdalılarını 15 Mayıs Çarşamba günü Yeni Ordu Stadyumunda saat 20:00’da oynayacağımız Play Off 3.Tur 1.Müsabakası olan Aliağa FK müsabakasında 90 dakika boyunca takımımızı desteklemeye bekliyoruz.”