Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
DENİZ: HEDEFİMİZ 2. LİG
52 Orduspor Basın Sözcüsü Doğan Deniz, Cumartesi günü Elazığspor ile oynanacak olan final maçında tek hedeflerinin galip gelerek 2. Lige yükselmek olduğunu söyledi.
Elazığspor maçının hazırlıklarına başladıklarını belirten Deniz, “Play Off 3.Tur 2.müsabakasında deplasmanda Aliağa FK karşısında penaltılara giden müsabaka sonucunda 3-1 galibiyetle sahadan ayrılarak finale çıkan taraf olduk. 25 Mayıs Cumartesi günü tarafsız sahada karşılaşacağımız final müsabakası için takımımız hızla hazırlıklarına başlamıştır. Tüm inancımız finalde şehrimizi bir üst lige taşıyan taraf olmaktır” dedi.
Deplasmanda oynadığımız Aliağa FK müsabakasında bizleri yalnız bırakmayarak Ordu’dan gelen Bozukkale taraftar grubumuza ve tüm Ordululara, İzmir Ordulular Derneğimize çok teşekkür ederiz diyen Deniz, şunları söyledi: “Her zaman taraftarlarımız 12.adam olarak bizlere güç vermişlerdir. Finalde inşallah yine golü taraftar atacaktır.
Yine müsabakada bizleri yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekili Sayın Cemal Enginyurt’a, Ak Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Sayın Sefa Yüce’ye ve Ordu’da dev ekran kurarak taraftarlarımıza bir arada olma heyecanını yaşatan Altınordu Belediye Başkanı Sayın Ulaş Tepe’ye teşekkür ederiz.
Müsabaka öncesi, müsabaka süresi ve sonrasında yüksek ilgilerinden dolayı İzmir Emniyeti Spor Şubesine ve Aliağa ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz.”