HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
Ordu Havaalanı Transfer Samsun Havaalanı Vip Transfer

Erol KARAER

Erol KARAER

ŞURAYA NOT DÜŞELİM

2 Nisan 2024 Salı Saat: 09:57

Bakacağız göreceğiz, bir açıklamayı bugün köşeme taşıyorum.

Sonuç ne olacak göreceğiz? 

 

KARALAMA KAMPANYALARINA KARŞI BİLGİLENDİRME

 

“TEMİZ SİYASET, TARAFSIZ BASIN İSTİYORUZ”

 

Seçimlere son bir hafta kala çalışmalarımızı daha da hızlandırarak sürdürüyoruz. Adayımız Ulaş Tepe’yle birlikte yaklaşık 100 gündür sahadayız ve halkımızla iç içeyiz. Geride başladığımız seçim sürecinde önce farkı kapattık, ardından durumu eşitledik ve özellikle son 2 haftadır öne geçerek seçimin favorisi hâline geldik. Sürekli yükselen ivmemize karşılık sürekli düşüşte olan mevcut rakibimiz, iktidar gücünü de yanına alarak fonladıkları yandaş basın üzerinden yoğun bir karalama kampanyasına girişti. 

 

Yandaş basın aracılığıyla son 10 gündür adayımız Ulaş Tepe hakkında atılmadık iftira bırakmadılar. Her türlü bel altı söylemi, iftirayı, dedikoduyu kimlerin planladıklarını, nasıl kaynak aktardıklarını çok iyi biliyoruz. “Temiz siyasetçi, ideal devlet adamı” gibi sıfatlarla kendileri ortada görünmeyen ancak el altından basın yoluyla her türlü tezgâhı planlayanların oyunlarının bozulmasına, maskelerinin düşmesine ve gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasına çok az kaldı.

 

Aldığımız duyumlar ve edindiğimiz bilgiler, son haftada kara propagandanın sistematik bir şekilde artarak devam edeceğini göstermektedir. Buradan bu kirli tezgâhı planlayanlara ve bu işin servisçisi olanlara seslenmek istiyorum. Basın, iftira yaymaz. Doğru, ilkeli ve tarafsız haberlerle toplumu bilgilendirir. Gazetecilikle şantajcılığı birbirine karıştıranları halkımız çok iyi tanımaktadır. Son anket verilerimiz, yürütülen kara propagandalara karşı halkımızın Ulaş Tepe’ye desteğinin giderek arttığı yönündedir. Süreci yakından takip ediyor, provokasyon yüklü haberlere itibar edilmemesi konusunda kamuoyunu uyarıyoruz. 

 

Saygı ve hürmetlerimle…

Bulut GÜRSOY - CHP Altınordu İlçe Başkanı

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları