HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
15 Mayıs 2019 Çarşamba Saat: 11:13

GENÇ YETENEK ÇAĞAN’DAN PİYANO RESİTALİ

Ordu Üniversitesi ve Ordu Şehrinin iç içe olması ve kaynaşması bağlamında ODUSEM öğrencisi Genç Yetenek Çağan Sönmez’in ilk resitali yaklaşık 300 sanat severin katılımı ile gerçekleştirildi. Resitale ODÜ Rektör Yardımcısı Pro
GENÇ YETENEK ÇAĞAN’DAN  PİYANO RESİTALİ

Ordu Üniversitesi ve Ordu Şehrinin iç içe olması ve kaynaşması bağlamında ODUSEM öğrencisi Genç Yetenek Çağan Sönmez’in ilk resitali yaklaşık 300 sanat severin katılımı ile gerçekleştirildi.

Resitale ODÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Tevfik Noyan, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Sadık Kılıç ve dekan yardımcıları, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekan Yardımcıları, ODUSEM Müdürü Doç.Dr.Özkan Çıkrıkçı, ODÜ Dekanları, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Hamdullah Suphi Tanrıöver Okulu Müdürü Bekir Çiçek ve Öğretmenleri, akademisyenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu 6.Sınıf öğrencisi ve ODUSEM Piyano öğrencisi olan Çağan Sönmez 8 yaşından itibaren Öğr.Görevlisi Varol Çiçek eşliğinde piyano eğitimini sürdürmektedir. 2007 yılında Ordu’da dünyaya gelen Çağan Sönmez 12 yaşında olup yaş seviyesine göre ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Çağan Sönmez ilk resitalinde sanat tarihinin en süslü tarihi olan ve 1600-1750 yıllarını kapsayan Barok Döneminin büyük bestecilerinden BACH, klasik dönem bestecilerinden KUHLAU, MOZART, BEETHOVEN , romantik ve çağdaş döneme ait BRAHMS, CHOPIN, SATIE ve Erdal Tuğcular’ın eserlerini seslendirdi.

Çok başarılı ve güzel performans sergileyen Çağan Sönmez resital sonrasında sanat severlerin yoğun alkışlarla beğenisini topladı.

Resital sonrasında genç piyaniste ODÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Tevfik Noyan ve Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş  çiçek ve teşekkür belgesi takdim etti. Odusem’de piyano kursu veren ve resitalin gerçekleşmesini sağlayan Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Öğr.Gör.Varol Çiçek’e Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş takdim etti.

Anahtar Kelimeler : GENÇ, YETENEK, ÇAĞAN’DAN, PİYANO, RESİTALİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız