HABER ARAMA
Reis
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz

ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
9 Aralık 2019 Pazartesi Saat: 09:57

ÇAMLIK PROJESİ, İKİNCİ KEZ MASAYA YATIRILDI

Ünye’nin önemli simgelerinden olan Çamlık için, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan proje Ünyelilerin görüşlerine sunuldu.
ÇAMLIK PROJESİ, İKİNCİ KEZ MASAYA YATIRILDI

Ünye’nin önemli simgelerinden olan Çamlık için, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan proje Ünyelilerin görüşlerine sunuldu.

 Ünye’nin önemli simgelerinden olan Çamlık, ikinci kez düzenlenen toplantıyla masaya yatırıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz’ın yaptığı sunum ile başlayan toplantıda, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Ünye Çamlık Taslak Projesi çok yönlü olarak ele alındı.

“Çamlık için önemli bir gün yaşıyoruz”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz, gerçekleştirilen toplantıda bir sunum yaparak, “Çamlık için önemli bir gün yaşıyoruz. Burası sadece Ünyelilerin değil, Ünye dışından gelen yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktasıdır. Bugün burada sizlerle yaptığımız toplantı Çamlık için yol haritamızı belirleyecek. Öncelikle şunun altını çizmek istiyorum. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çamlık konusunda çok hassas. Çamlığın korunması için Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak kararlıyız. Bunun için de ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

“Çamlık içinde yenilikler yapacağız”

Çamlık içinde yapılacak yenileme çalışmalarına da değinen Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz yaptığı açıklamada, “Çamlık içine acil durumlar harici asla araç girişi olmayacak. Çamlık girişinde yapacağımız yeni araç otoparkı ile bu sorunu çözmek istiyoruz. Çamlık içinde bulunan otelin olduğu alan doldurarak burayı etkinlik çayırı yapmak istiyoruz. Yine aynı şekilde lokanta’nın olduğu alana da kır kahvesi yapmak istiyoruz. Bunların haricinde yürüyüş yolları yapacağız. Çocuklar için belirlenen uygun alanlara oyun alanları yapılacak. Ayrıca yine belirli aralıklarla tuvalet ve lavabolar yapılacak. Çamlık içinde ömrünü tüketen ağaçların yerine yeni ağaçlar dikilecek. Yapılacak bu çalışmalar Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile kısa sürede başlayacak. İnanıyorum ki bu çalışmalar tamamlandığında Ünye Çamlık 7’den 70’e herkesin uğrak noktası olacak.” diye konuştu.

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler, Çamlık konusunda çok hassas”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Çamlık konusunda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’le aynı istikamete bakmakta olduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“Çamlığı geleceğe taşımak adına yapılan birinci toplantıda bir fikir birliği oluşmuştu. Bu fikir birliği çerçevesinde ikinci toplantımızı gerçekleştirmekteyiz. Bugün burada büyükşehir belediyemizin çamlık için hazırladığı proje katılımcılara sunulacak. Proje burada değerlendirilecek, eksik yönleri varsa tartışılacak. Çamlık konusunda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler ve bizler aynı istikamete bakmaktayız. Kendileri Çamlık için çok hassas. Çamlık konusundaki desteklerinden dolayı Sayın Başkanımıza Ünyeliler adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ünyeliler projeye tam destek verdi

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Ünye Çamlık taslak projesinin sunumunun ardından söz alan katılımcılar, Ünye için hazırlanan bu projenin çok güzel ve önemli olduğunu ifade ederek, başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere projede emeği olan herkese teşekkür ettiler.

Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 20. Dönem Ordu Milletvekili Mustafa Hasan Öz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Asım Suyabatmaz, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Özgür Şahin, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Karagöz, kanaat önderlerinden Orhun Güven ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri katıldı.  

 

Anahtar Kelimeler : ÇAMLIK, PROJESİ, İKİNCİ, KEZ, MASAYA, YATIRILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız