HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
müstesna
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
cialis 100mg viagra 100mg steroid satın al
19 Mayıs 2020 Salı Saat: 11:05

1923’DEN 2020’YE TFF BAŞKANLARI

1923 yılında kurulan Futbol Federasyonunun 97 yıllık tarihinde Federasyon Başkanlığı yapan isimleri sizler için derledik. TFFnin Resmi İnternet Sitesi’nden edinilen bilgiye göre, 97 yıllık tarihinde başkanlık koltuğuna oturan isimler ve
1923’DEN 2020’YE TFF BAŞKANLARI

1923 yılında kurulan Futbol Federasyonu'nun 97 yıllık tarihinde Federasyon Başkanlığı yapan isimleri sizler için derledik.

TFF'nin Resmi İnternet Sitesi’nden edinilen bilgiye göre, 97 yıllık tarihinde başkanlık koltuğuna oturan isimler ve görev süreleri şöyle:

Yusuf Ziya Öniş (31.07.1922 - 02.10.1926),Muvaffak Menemencioğlu (02.10.1926 - 08.01.1931), Hamdi Emin Çap (08.01.1931 - 1937),Sedat Rıza İstek (1937 - 1938),Danyal Akbel (1938 - 1943),Ziya Ateş (Vekaleten) (1943),Sadi Karsan (1943 - 1948),Vildan Aşir Savaşır (Vekaleten) (1948 - 1949),Ulvi Ziya Yenal (1949 - 1952),Mehmet Arkan (Vekaleten) (1952),Mümtaz Tarhan (Vekaleten) (1952),Orhan Şeref Apak (1952 - 1954),Ulvi Ziya Yenal (1954),Hasan Polat (1954 - 1957),Orhan Şeref Apak (1957 - 1958),Safa Yalçuk (1958 - 1959),Faik Gökay (1959 - 1960),Muhterem Özyurt (1960 - 1961),Bekir Silahçılar (Vekaleten) (1961),Orhan Şeref Apak (1961 - 1964),Muhterem Özyurt (16.05.1964 - 27.05.1965), Orhan Şeref Apak (27.05.1965 - 21.03.1970),Hasan Polat (11.05.1970 - 15.10.1976),Füruzan Tekil (17.12.1976 - 01.07.1977),Sabahattin Erman (23.07.1977 - 02.09.1977), İbrahim İskeçe (03.09.1977 - 17.02.1978),Sahir Gürkan (18.02.1978 - 09.09.1978),Güngör Sayarı (07.10.1978 - 27.01.1979),Cemal Saltık (13.03.1979 - 10.10.1979),İbrahim İskeçe (23.01.1980 - 19.07.1980),Mazhar Zorlu (25.07.1980 - 09.09.1980),Doğan Andaç (Vekaleten) (09.10.1980 - 10.11.1980),Yılmaz Tokatlı (27.11.1980 - 03.06.1984),Mustafa Kemal Ulusu (29.06.1984 - 17.07.1985),Erdoğan Ünver (13.08.1985 - 10.01.1986),Erdenay Oflaz (17.01.1986 - 12.11.1986), Ali Uras (23.12.1986 - 21.08.1987),Halim Çorbalı (26.08.1987 - 25.02.1989), Şenes Erzik (03.04.1989 - 25.07.1997),Özkan Olcay (1997),Abdullah Kiğılı (09.09.1997 - 23.10.1997),Haluk Ulusoy (04.11.1997 - 22.07.2004),Levent Bıçakcı (22.07.2004 - 31.12.2006),Haluk Ulusoy (19.01.2006 - 14.02.2008),Hasan Doğan (14.02.2008 - 05.07.2008),Mahmut Özgener (İlk dönemi vekaleten) (15.07.2008 - 29.06.2011), Mehmet Ali Aydınlar (29.06.2011 - 31.01.2012),Hüsnü Güreli (Vekaleten) (01.02.2012-...), Mehmet Ali Aydınlar (29 Haziran 2011-31 Ocak 2012),Hüsnü Güreli (Vekaleten) 18 Şubat 2012-27 Şubat 2012), Yıldırım Demirören (27 Şubat 2012-28 Şubat 2019) ve Nihat Özdemir( 1 Haziran 2019-Günümüz).

 

Anahtar Kelimeler : 1923’DEN, 2020’YE, TFF, BAŞKANLARI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız