Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 13:21 ŞANLITÜRK’E İKİZCE’DE MUHTEŞEM KARŞILAMA
- 12:38 DOLUNAYA MODERN YOLLAR
- 12:29 “İFTAR SOFRALARI GÜVENİLİR GIDALARLA KURULMALI”
- 12:26 YILMAZ: MÜLAKAT İNADINIZDAN VAZGEÇİN!
- 12:25 ŞEYHOĞLU: ATAMALAR İHTİYACA GÖRE BELİRLENİR
- 11:56 BAŞKAN TÖREN’İN HIZINA YETİŞİLMİYOR
- 11:50 ODÜ’DE “18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ” PANELİ
- 11:48 VALİ EROL, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
- 11:35 KADIN KUŞAĞI PROGRAMLARI KİŞİYİ KÖTÜCÜL YAPIYOR!
- 09:47 GAZİ VURUŞU
- 15:54 ENVER YILMAZ ORDU'NUN KALBİNDE!
- 15:43 ÇAYBAŞI’NDA GÜLER COŞKUSU
- 15:24 ŞEHİTLER, TÖRENLERLE ANILDI
- 15:12 “HASTA YAKINLARI KONFORA KAVUŞACAK”
- 15:05 DENEYAP KODLAMADA BÜYÜK BAŞARI
ZİRVEYE KOŞANLAR BOŞ GEÇMİYOR
TFF 3.Lig 1,2 ve 3.grupda Gol Krallığı Yarışması’nda zirvedeki isimler haftayı boş geçmedi.
TFF 3.Lig’de 14.hafta maçlarının ardından Gol Krallığı Yarışması tablosu şöyle oluştu:
TFF 3.LİG 1.GRUP
Ömer Faruk Zengin Elazığspor 9, Nevzat Bilen 52 Orduspor 8, Bilal Şeflek Belediye Kütahyaspor 5, Reha Kurt Çatalcaspor 5 ve Yusuf Atasoy Belediye Kütahyaspo 5.
TFF 3.LİG 2.GRUP
Umut Dilek Karaman Futbol Kulübü 8, Akın Akman Karaman Futbol Kulübü 7, Gökhan Erdöl 23 Elazığspor 7 ve Muhammet Enes Erdem Alanya Kestelspor, Ertuğrul Yıldırım Ayvalıkgücü Belediyespor 6, Hasan Türkyılmaz Bulvarspor 6, Kemal Akbaba Ayvalıkgücü Belediyespor 6 ve Talha Aydemir Kırıkkale Büyük Anadoluspor.
TFF 3.LİG 3.GRUP
Muratcan Bölübaşı Beyoğlu Yeniçarşı 9, İsmail Kurt Efeler 09 Spor 8, Yıldıray Koçam Çankaya FK 8, Mehmet Kaan Türkmen Kepez Belediyespor ve Umut Pusat Sapanca Gençlikspor 6.
Öte yandan Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1.Lig ve 2.Lig’de Gol Krallığı Yarışması’nda ilk iki tablosu ise şöyle:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Valencıa Fenerbahçe 13 ve Amır Wrıght Anrtalya 9.
SPOR TOTO 1.LİG
Ahmet İlhan Özek Altınordu 9, Kasongo Sakaryaspor 9 ve Paıxao Altay ve Rassad Muhammed Ankara Keçiörengücü 7.
TFF 2.LİG
Beyaz grup:
Furkan Yaman Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor 10, Mert Çapar Şanlıurfaspor 8.
Kırmızı grup:
Erhan Çelenk Bucaspor ve Samed Ali Kaya Koaelispor 9.
Diğer taraftan Bölgesel Amatör Lig 4.grupda Gol Krallığı Yarışması’nda yönetmen İsa Meral’in tespitine göre, ilk üç sıra ise şöyle:
TFF BAL LİGİ 4.GRUP
Abdulkadir Kapkan (Niksar Belediyespor) 9.
Taha Arslan (Nikar Belediyespor) 6, M.Emir Özbilen (Tokat Belediyesi Plevnespor) 6, Serkan Bozkurt(Çarşambaspor ) 6 ve Halil Akhan Erzincan Ularalspor 6.
Ahmet Uzun (Tokat Belediyespor Plevnespord) 5.