GEMİİ
HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
Akıllı Ev Sistemleri

MUSTAFA CEYLAN

MUSTAFA CEYLAN

SİZDE Mİ KANDIRILDINIZ?

8 Ocak 2018 Pazartesi Saat: 09:29

Bundan tam 5 yıl önce veya başka bir ifade ile 64 ay,279 hafta veya 1957 gün önce Gülyalı siyasi tarihinde bir ilk gerçekleşiyordu. 2565 seçmenden 1315 inin emanet ettiği oylar ile CHP’den  Belediye Başkanı seçilen başkan ulusal basına da itiraf niteliğinde şu açıklamalar ile “Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki arkadaşlarıma en ufak bir kırgınlığım ve küskünlüğüm yok ama benim AK Parti'ye geçme nedenim, ilçemize daha fazla hizmet almak içindir. Bu düşünceyle bu kararı aldık. AK Parti çatısı altında vatandaşımıza daha fazla hizmet vereceğimizi düşündük" diyerek alamadım dediği hizmeti bahane ederek CHP’lilerin ifadesi ile onlara ihanet ederek aday dahi kabul edilmediği Ak Parti’ye geçti.

            Şimdi nereden çıktı bu dediğinizi duyar gibiyim. Benim merak ettiğim, göz ardı edemediğim   ve cevaplarını aradığım soru 1957 gün önce sayın başkanın hizmet alamıyorum itirafı ile parti değiştirmesinin perde arkasında o günlerde neler yaşandı, kimler ile ne pazarlıklar yapıldı tartışmalarını tekrar gündeme getirmek değil. Amacım üzüm yemek bağcı dövmek değil.

            Başkanın kendi ifadesi aynen şu değil mi “Ak Parti’ye geçme nedenim, ilçemize daha fazla hizmet almak içindir.”

            Evet sevgili başkanım ve sevgili Gülyalılar ve hatta Ordu siyasetini yakından takip eden herkes,  asıl merak ettiğim şu 1957 günden bu yana Gülyalı İlçesi’ne CHP’li Belediye Başkanı kimliğin ile alamadığın hangi hizmeti ya da hizmetleri kazandırdın.

            Evet sevgili Başkanım lafı çok uzatmaya gerek duymuyorum, sadece  bu 1957 gün içerisinde Gülyalı’da kimsenin göremediği ama sizin gördüğünüz, alacağım dediğiniz  ve aldığınız hangi hizmet ya da hizmetler var ise duyurun ki sizlere teşekkür edelim.

            Cevabınız yok hizmet alamadım ise ki 1957 günden bu yana Gülyalı’da hizmet adına değişen gelişen bir şey yok, kendi adıma ben göremedim. Görünen İlçe de  kılavuz istemiyor.

            Merakımızı bağışlayın sevgili başkan acaba bu durumda yoksa sizde mi kandırıldınız…

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız