Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:41 HAFTA SONU DOLDU TAŞTI!
- 15:11 OBB’DEN YAĞIŞ TEDBİRİ
- 14:17 TARIM MAKİNELERİ ÇALIŞIYOR
- 14:09 EKREM ŞENTÜRK’TE ‘BENDE YOKUM’ DEDİ
- 13:29 HACI ADAYLARINA EĞİTİM SEMİNERİ
- 13:17 ZEHİR TACİRLERİNE NARKOÇELİK-14” OPERASYONU
- 13:00 SÖNMEZ’DEN ‘KDV’ AÇIKLAMASI
- 12:55 TOHUM TAKAS ŞENLİĞİNE BÜYÜK İLGİ
- 12:54 BAKAN YUMAKLI: TMO SEZONA HAZIR
- 12:17 MÜDÜRLER İKİZCE’DE TOPLANDI
- 12:05 “HİÇ DURMADAN AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”
- 11:59 YEŞİLAY, SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN PEDAL ÇEVİRECEK
- 10:58 MİLLİ ELDİVENLERDEN 5 MADALYA
- 10:58 İZMİR’İN GÖZTEPE’Sİ SÜPER LİG’DE
- 10:58 ORDU GALATA BAL LİGİ’NDE
FİLELER 41 KEZ SALLANDI
Ordu 1. Amatör Ligde 17.hafta maçları geride kaldı. Toplam 41 golün atıldığı hafta da en farklı galibiyeti Rusumat 4 Gençlik ve Spor’u 7-0 gibi açık farkla yenen Fatsa Yaşamspor aldı.
Aynı haftada oynanan diğer maçlarda da şu sonuçlar alındı:
Kumruspor 3-0 Korgan Belediyespor
Mesudiyespor 1-5 Gülyalı Bozkurtspor
Kirazlimanıspor 2-5 Yeşilordu Fk
Emay Çamaşspor 1-3 Esnafspor
Orduspor 3-1 Doğaspor
Çatalpınarspor 0-2 Kabadüz Belediyespor
Eskipazarspor 6-0 Ünye Gençlerbirliği
Ulubey Belediyespor 1-1 Galataspor
Ordu 1.Amatör kümede 17.hafta maçlarının ardından puan cetvelinin ilk beş sırası ile son üç sırası şöyle gerçekleşti:
A GRUBU:
İlk beş:
Kumruspor 34, Dumlupınarspor 30,, Yeşil Ordu FK 22, Gülyalı Bozkurtspor 21 ve Aybastıspor 16.
Son üç:
Korgan Belediyespor 13, Kirazlimanıspor 7 ve Mesudiyespor 6.
B GRUBU
İlk beş:
Orduspor 34, Kabadüz Belediyespor 30, Gülyalı Turnasuuspor 27, Doğaspor 19 ve Demirspor 16.
Son üç:
Esnafspor 11, Çatalpınarspor 7 ve Çamaşsspor 4.
C GRUBU
İlk beş
Galatasaspor 37, Eskipazarspor 36, Ulubey Belediyespor 26, Fatsa Yaşamspor 21 ve Kotyora Futbol Kulübü 19.
Son üç:
Ünye Gençlerbirliği 9, Rusumat 4 Gençlik ve Spor 7 ve Ordu Gücü FK.
Öte yandan Ordu 1. Amatör Kümede 18.hafta maçları 11 Şubat 2024 Pazar günü oynanacak. Maçların programı ise şöyle:
11.02.2024 PAZAR 13:00 AYBASTISPOR-MESUDİYESPOR AYBASTI İLÇE
11.02.2024 PAZAR 13:00 GÜLYALI BOZKURTSPOR-KİRAZLİMANISPOR GÜLYALI İLÇE
11.02.2024 PAZAR 15:00 YEŞİLORDU FK-DUMLUPINAR KARŞIYAKA 1 NOLU
11.02.2024 PAZAR 11:00 DEMİRSPOR-ORDUSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU
11.02.2024 PAZAR 13:00 DOĞASPOR-ÇATALPINARSPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
11.02.2024 PAZAR 13:00 KABADÜZ BELEDİYESPOR-GÜLYALI TURNASUYUSPOR KARŞIYAKA 2
11.02.2024 PAZAR 15:00 ORDU GÜCÜ FK-KOTYORA FK KARŞIYAKA 2 NOLU
11.02.2024 PAZAR 13:00 ÜNYE GENÇLERBİRLİĞİ-FATSA YAŞAMSPOR ÜNYE CEVİZDERE
11.02.2024 PAZAR 11:00 GALATASPOR-ESKİPAZARSPOR KARŞIYAKA 1 NOLU