Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 12:34 KARACİĞER YAĞLANMASINA DİKKAT!
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
52 ORDU’YA ALİĞA FRENİ!
![52 ORDU’YA ALİĞA FRENİ!](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/52-ordu-ya-aliga-freni_091.jpg)
TFF 3.Lig 1.grupda mücadele eden 52 Orduspor FK, deplasmanda oynadığı maçta sahayı yenilgiyle terk etti.
52 Orduspor zirveye oynanan rakibi Aliağaspor’a uzatmalarda dakikalarda yediği gollerle 2-1 yenilmekten kurtulamadı.
Aliağa şehir Stadı’nda oynanan ve Demokrat Özgür Güneş, Abdurrahman Atabay ve Ahmet Kutlu hakem üçlüsünün görev yaptığı karşılaşmaya, Ersin Aydın, Emre Sarıkaya, Anıl Sahin, Nevzat Bilen, Furkan Uslu, Kadir Ari, Oğuzhan Öztürk, Hüsamettin Tut, Sinan Akaydın, Nazmi Candoğan ve Mustafa Yılmaz’lı onbiriyle başladı.
Oyuna daha sonra 76.dakikada Sinan Akaydın’ın yerine giren Yusuf Atasoy, 82.dakikada Nevzat Bilenin yerine Sergen İlhan ve Oğuzhan Öztürk’ün yerine Ali Kemal Başaran, 87.dakikada Mustafa Yılmaz’ın yerine Ahmet Baha Bilgin dahil oldu. 52 Orduspor’un golünün 60.dakikada Nevzat Bilen Kaydetti.Ev sahibi Ailağaspor’un gollerini ise 90. Dakikada Berke Bıyık ve 90+4. Dakikada Hakan Demir kaydetti.
Öte yandan sahayı 6 hafta sonra yenilgiyle terk eden 22.haftada kendi saha ve seyircisi önünde Kırıkkale Gücü ile karşılaşacak. Maç 3 Mart 2024 Pazar günü saat 14:00’de oynanacak.
Aynı haftada oynanacak diğer çamların programı da şöyle gerçekleşecek:
Karabük İdmanyurduspor-Eirnespor, Arguvanspor-Ayvalıkgücü Belediyespor, Artvin Hopaspor-Gümüşhanespor, Talasgücü Belediyespor-Kepezspor, Küçükçekmece Tepecik Sinopspor-Aliağaspor ve Tarsus İdmanyurdu-Mardin 1969 Spor. Haftayı bay geçen takım: İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ